| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-L550U |
| Moq: | 1pc |
| Fiyat: | 750usd/pc |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 10000pcs/Monthly |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
| Model Numarası | MX-L550U |
| Projeksiyon Sistemi | 3LCD, 3 çip teknolojisi |
| Parlaklık | 5500 lumen |
| Yerel çözünürlük | WUXGA (1920 x 1200) |
| Görünüm oranı | 16:10 (Standard) / 4:3 (Uyumlu) |
| Lamba Türü ve Süresi | USHIO 280W - 3000H (Normal) / 4000H (ECO) |
| Kontrast oranı | 10,000:1 |
| Temel Düzeltme | Dikey: ±30° / Yatay: ±15° |
| Atma oranı | 1.29~2.11- Evet. - Evet. |
| Ekran Boyutu | 40'tan 300'e (1.103m'den 13.705m'e) |
| Lens Değişimi | Dikey: ±45% (El) / Yatay: ±10% (El) |
| Arayüzler | VGA in (x2), HDMI (x2 MHL uyumluluğu ile), USB-A/B, RJ45, Audio in/out, RS232 ve daha fazlası |
| Konuşmacı | 1x10W dahili |
| Güç kaynağı | 100~240V @ 50/60Hz |
| Boyutlar ve Ağırlık | 395x318x128 mm (WxHxD) / 4,45 kg net ağırlık |
| Standart Aksesuarlar | Güç kablosu, VGA kablosu, uzaktan kumanda, manuel |
Sinema sesini dış kabloların karışıklığı olmadan deneyimleyin.10W entegre hoparlörBüyük ekran görüntülerinizin ölçeğine uyan odayı dolduran bir ses sunmak için tasarlanmış.
Her Ortamda Kusursuz Geometri
Projectorunuz yan masada, yüksek bir rafda ya da açıktır.Gelişmiş işleme paketimiz, görüntüyü ekranınıza mükemmel bir şekilde uymak için yeniden şekillendirmenizi sağlar..