| Merknaam: | SMX |
| Modelnummer: | MX-L3700WT |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | 556usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 10000pcs/Monthly |
3LCD-projector voor korte werpslag voor kleine vergaderruimtes en klaslokalen- Hoge contrastverhouding, gemakkelijke installatie, 3700 lumens helderheid
De SMX MX-L3700WT is ideaal voor klaslokalen of kleine vergaderzalen.
Met een hoge contrastverhouding levert de projector heldere beelddetails en zorgt onze nieuwe kortwerplens voor scherpere beelden en een betere scherpte.
Met onze 3LCD-technologie produceert de MX-L3700WT hoge kwaliteit, heldere beelden met nauwkeuriger kleuren.
De MX-L3700WT is eenvoudig in te stellen en te gebruiken, met zowel horizontale als verticale keystone correctie om een perfect gevormde afbeelding te bereiken en vervorming te minimaliseren.
| Model | MX-L3700WT |
| Displaytechnologie | LCD-paneel (x3, R/G/B) |
| LCD-panelen | SONY 3*0.59 |
| Helderheid | 3700 lumen |
| Resolutie | WXGA (1280*800) |
| Contrast | 15000:1 |
| Lens | F1.8, f=6.08mm Vaste zoom, handmatig scherpstellens |
| Uniformiteit | 90% |
| Gooiverhouding | 0.46Het gaat om een 1 (80" @ 0,75cm) |
| Gezichtsverhouding | 16:10 steun 16:9, 4:3 |
| Projectieafstand | 0.50 m tot en met 1.00 m |
| Grootte van de projectie | 50-100 inch |
| Vermogen van de lamp (levensduur) | (Normaal 6000 uur. Economisch 10000 uur.) |
| Keystone-correctie | V. ±30° (automatisch/handmatig) H. ±15° (handmatig), Pincushion/Barrel Correction, Corner Keystone |
| Invoer | 1-HDMI in MHL, 1-HDMI, Audio: 3.5 Mini-Jack, Video, 2-VGA, YCbCr/Component/S-Video (Deel met VGA in 1), USB-A (Support memory viewer/optionele Wi-Fi dongle), 2-Audio-In (L/R), USB-B (Display),RJ45 (display) |
| Output | VGA (deel met VGA in 2), Audio Out |
| Controle | RS232, RJ45, USB-B (FW-upgrade) |
| PC-compatibiliteit | VGA, SVGA, XGA, SXGA, WXGA, UXGA, WUXGA, Mac |
| Video-compatibiliteit | PAL, SECAM, NTSC 4.43, PAL-M, PAL-N, 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080p en 1080i |
| Frequentie van het scannen | H: 15~100Khz, V: 48~85Hz |
| Geluid | Normale modus 37 dB, Economische modus 33 dB |
| Projectie | Voor, Achter, Desktop, Plafond |
| Sprekers | 10W*1 |
| Energieverbruik | Maximaal 270 Watt |
| Stroomvoorziening | 100 V - 240 V @ 50 - 60 Hz |
| Operatieve temp. | 0°C - 40°C (meer dan 35°C Ga naar ECO-modus) |
| Opbergtemperatuur. | -20°C - 60°C |
| OSD-talen | 26 talen: Engels, Duits, Frans, Italiaans, Spaans, Pools, Zweeds, Nederlands, Portugees, Japans, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Koreaans, Russisch, Arabisch, Turks, Fins, Noors,Deens, Indonesisch, Hongaars, Tsjechisch, Kazachs, Vietnamees, Thais, Perzisch |