| نام تجاری: | SMX |
| شماره مدل: | MX-L3700WT |
| موق: | 1pc |
| قیمت: | 556usd/pc |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 10000pcs/Monthly |
پروژکتور 3LCD کوتاه مدت برای اتاق های جلسه و کلاس های کوچک- نسبت کنتراست بالا، آسان تنظیم، 3700 لومن روشنایی
SMX MX-L3700WT برای کلاس های درس یا اتاق های جلسه کوچک ایده آل است. این پروژکتور می تواند بر روی دیوار یا سقف نصب شود یا بر روی یک میز نزدیک به دیوار قرار گیرد تا فضای کاری را به حداکثر برساند.
تصویر حتی در اتاق های روشن نیز قابل مشاهده است. با نسبت کنتراست بالا، پروژکتور جزئیات تصویر واضح را ارائه می دهد و لنز کوتاه مدت جدید ما تصاویر واضح تر و تمرکز بهتر را تضمین می کند.
با استفاده از تکنولوژی 3LCD ما، MX-L3700WT تصاویر با کیفیت برتر و روشن با رنگ های دقیق تر را تولید می کند.
نصب و استفاده از MX-L3700WT آسان است، با هر دو اصلاح افقی و عمودی کلید برای دستیابی به یک تصویر کاملا شکل و به حداقل رساندن تحریف.
| مدل | MX-L3700WT |
| تکنولوژی نمایش | پانل LCD (x3، R/G/B) |
| پانل های LCD | سوني 3*059 |
| روشنایی | ۳۷۰۰ لومن |
| قطعنامه | WXGA (1280*800) |
| کنتراست | 15000:1 |
| لنز | فرمول 18، f=6.08mm زوم ثابت، لنز فوکوس دستی |
| یکنواختی | ۹۰ درصد |
| نسبت پرتاب | 0.46: 1 (80" @ 0.75cm) |
| نسبت ابعاد | 16:10 حمایت 16:9, 4:3 |
| فاصله پروژکتور | 0.50 متر تا 1 متر |
| اندازه پروژکتور | 50 تا 100 اينچ |
| قدرت لامپ (مدت عمر) | (۶۰۰۰ ساعت عادی، ۱۰۰۰۰ ساعت اقتصادی) |
| اصلاحات کلیدی | V. ±30° (خودکار/دستی) H. ±15° (دستی) ، تصحیح پينکوشن/بارل، سنگ کلیدی گوشه |
| ورودی | 1-HDMI در MHL، 1-HDMI، صوتی: 3.5 Mini-Jack، ویدیو، 2-VGA، YCbCr/Component/S-Video (با VGA در 1 به اشتراک بگذارید) ، USB-A (حافظ حافظه پشتیبانی می کند / Wi-Fi dongle اختیاری) ، 2-Audio-In (L / R) ، USB-B (Display) ،RJ45 (نمایشگر) |
| تولید | VGA (با VGA در 2 به اشتراک بگذارید) ، Audio Out |
| کنترل | RS232، RJ45، USB-B (ارتقاء FW) |
| سازگاری با کامپیوتر | VGA، SVGA، XGA، SXGA، WXGA، UXGA، WUXGA، Mac |
| سازگاری ویدئو | PAL، SECAM، NTSC 4.43، PAL-M، PAL-N، 480i، 480p، 576i، 576p، 720p، 1080p و 1080i |
| فرکانس اسکن | H: 15~100Khz، V: 48~85Hz |
| سر و صدا | حالت عادی 37دبی، حالت اقتصادی 33دبی |
| پیش بینی | جلو، پشت، میز کار، سقف |
| سخنرانان | 10W*1 |
| مصرف برق | حداکثر 270 وات |
| منبع برق | 100V - 240V @ 50 - 60Hz |
| دمای عملیاتی | 0°C - 40°C (بیش از 35°C به حالت ECO بروید) |
| دمای ذخیره | -20°C - 60°C |
| زبان های OSD | 26 زبان: انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی، لهستانی، سوئدی، هلندی، پرتغالی، ژاپنی، چینی ساده، چینی سنتی، کره ای، روسی، عربی، ترکی، فنلاندی، نروژی،دانمارکی، اندونزی، مجارستان، چک، قزاقستان، ویتنام، تایلند، فارس |