| Nazwa Marki: | SMX |
| Numer modelu: | MX-L3700WT |
| MOQ: | 1pc |
| Cena: | 556usd/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 10000pcs/Monthly |
Projektor krótkoogniskowy 3LCD do małych sal konferencyjnych i klas - Wysoki współczynnik kontrastu, łatwa konfiguracja, jasność 3700 lumenów
SMX MX-L3700WT jest idealny do klas lub małych sal konferencyjnych. Projektor można zamontować na ścianie lub suficie, lub postawić na stole blisko ściany, aby zmaksymalizować przestrzeń roboczą.
Obraz pozostaje widoczny nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Dzięki wysokiemu współczynnikowi kontrastu projektor zapewnia wyraźne szczegóły obrazu, a nasz nowy obiektyw krótkoogniskowy zapewnia ostrzejsze obrazy i lepszą ostrość.
Dzięki naszej technologii 3LCD, MX-L3700WT produkuje jasne obrazy o doskonałej jakości i bardziej dokładnych kolorach.
MX-L3700WT jest łatwy w konfiguracji i obsłudze, z korekcją zniekształceń trapezowych w poziomie i pionie, aby uzyskać idealnie ukształtowany obraz i zminimalizować zniekształcenia.
| Model | MX-L3700WT |
| Technologia wyświetlania | Panel LCD (x 3, R/G/B) |
| Panele LCD | SONY 3*0.59 |
| Jasność | 3700 lumenów |
| Rozdzielczość | WXGA (1280*800) |
| Kontrast | 15000:1 |
| Obiektyw | F1.8, f=6.08mm Stały zoom, obiektyw z ręcznym ustawianiem ostrości |
| Jednorodność | 90% |
| Współczynnik projekcji | 0.46: 1 (80" @ 0.75cm) |
| Proporcje obrazu | 16:10 obsługa 16:9, 4:3 |
| Odległość projekcji | 0.50m~1.00m |
| Rozmiar projekcji | 50-100 cali |
| Moc lampy (żywotność) | (Normalny 6000 godzin. Ekonomiczny 10000 godzin.) |
| Korekcja zniekształceń trapezowych | V. ±30° (Auto/Manual) H. ±15° (Manual), Korekcja poduszkowa/beczkowa, Korekcja narożników |
| Wejścia | 1-HDMI MHL, 1-HDMI, Audio: 3.5 Mini-Jack, Wideo, 2-VGA, YCbCr/Component/S-Video (współdzielone z VGA w 1), USB-A (Obsługa przeglądarki pamięci/opcjonalnego klucza Wi-Fi), 2-Audio-In (L/R), USB-B (Wyświetlanie), RJ45 (Wyświetlanie) |
| Wyjścia | VGA (współdzielone z VGA w 2), Audio Out |
| Sterowanie | RS232, RJ45, USB-B (aktualizacja FW) |
| Kompatybilność z komputerami PC | VGA, SVGA, XGA, SXGA, WXGA, UXGA, WUXGA, Mac |
| Kompatybilność wideo | PAL, SECAM, NTSC 4.43, PAL-M, PAL-N, 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080p i 1080i |
| Częstotliwość skanowania | H: 15~100Khz, V: 48~85Hz |
| Hałas | Tryb normalny 37dB, Tryb ekonomiczny 33dB |
| Projekcja | Z przodu, z tyłu, na biurku, na suficie |
| Głośniki | 10W*1 |
| Pobór mocy | Maks. 270 Watów |
| Zasilanie | 100V - 240V @ 50 - 60Hz |
| Temperatura pracy. | 0°C - 40°C (powyżej 35°C przejdź do trybu ECO) |
| Temperatura przechowywania. | -20°C - 60°C |
| Języki OSD | 26 języków: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, polski, szwedzki, holenderski, portugalski, japoński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, koreański, rosyjski, arabski, turecki, fiński, norweski, duński, indonezyjski, węgierski, czeski, kazachski, wietnamski, tajski, perski |