| Merknaam: | SMX |
| Modelnummer: | MX-L3700WT |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | 556usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 10000pcs/Monthly |
De SMX MX-L3700X is een 3LCD-projector van hoge kwaliteit met korte schiettijd die is ontworpen om heldere en gedetailleerde projecties te leveren in verschillende omgevingen, met name in klaslokalen, vergaderzalen,en andere onderwijs- of bedrijfsomgevingen.
| Model | MX-L3700XT |
| Displaytechnologie | LCD-paneel (x3, R/G/B) |
| LCD-panelen | SONY 3*0.63 |
| Helderheid | 3700 lumen |
| Resolutie | XGA (1024*768) |
| Contrast | 15000:1 |
| Lens | F1.8, f=6.08mm Vaste zoom, handmatig scherpstellens |
| Uniformiteit | 90% |
| Gooiverhouding | 0.46: 1 (80" @ 0,75cm) |
| Gezichtsverhouding | 43 steunt 16:9 |
| Projectieafstand | 0.50 m tot en met 1.00 m |
| Grootte van de projectie | 50100 inch. |
| Vermogen van de lamp (levensduur) | 218w (normaal 6000 uur, economisch 10000 uur) |
| Keystone-correctie | V. ±30° (automatisch/handmatig) H. ±15° (handmatig), Pincushion/Barrel Correction, Corner Keystone |
| Invoer | 1-HDMI in MHL, 1-HDMI, Audio: 3.5 Mini-Jack, Video, 2-VGA, YCbCr/Component/S-Video (Deel met VGA in 1), USB-A (Support memory viewer/optionele Wi-Fi dongle), 2-Audio-In (L/R), USB-B (Display),RJ45 (display) |
| Output | VGA (deel met VGA in 2), Audio Out |
| Controle | RS232, RJ45, USB-B (FW-upgrade) |
| PC-compatibiliteit | VGA, SVGA, XGA, SXGA, WXGA, UXGA, WUXGA, Mac |
| Video-compatibiliteit | PAL, SECAM, NTSC 4.43, PAL-M, PAL-N, 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080p en 1080i |
| Frequentie van het scannen | H: 15~100Khz, V: 48~85Hz |
| Geluid | Normale modus 37 dB, Economische modus 33 dB |
| Projectie | Voor, Achter, Desktop, Plafond |
| Sprekers | 10W*1 |
| Energieverbruik | Maximaal 270 Watt |
| Stroomvoorziening | 100 V - 240 V @ 50 - 60 Hz |
| Operatieve temp. | 0°C - 40°C (meer dan 35°C Ga naar ECO-modus) |
| Opbergtemperatuur. | -20°C - 60°C |
| OSD-talen | 26 talen: Engels, Duits, Frans, Italiaans, Spaans, Pools, Zweeds, Nederlands, Portugees, Japans, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Koreaans, Russisch, Arabisch, Turks, Fins, Noors,Deens, Indonesisch, Hongaars, Tsjechisch, Kazachs, Vietnamees, Thais, Perzisch |
| Afmetingen (W x H x D) | 34.7cm x 34.1cm x 10.9cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Standaard accessoires | Stroomkabel, afstandsbediening, VGA kabel |