| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-L3700WT |
| Moq: | 1pc |
| Fiyat: | 556usd/pc |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 10000pcs/Monthly |
SMX MX-L3700X, özellikle sınıflarda, toplantı odalarında ve diğer eğitim veya iş ortamlarında parlak ve ayrıntılı projeksiyonlar sunmak üzere tasarlanmış yüksek kaliteli bir kısa atışlı 3LCD projektördür.
| Model | MX-L3700XT |
| Ekran Teknolojisi | LCD panel (x 3, K/Y/M) |
| LCD Paneller | SONY 3*0.63 |
| Parlaklık | 3700 lümen |
| Çözünürlük | XGA (1024*768) |
| Kontrast | 15000:1 |
| Lens | F1.8, f=6.08mm Sabit zoom, Manuel odaklı lens |
| Düzgünlük | 90% |
| Atış oranı | 0.46 : 1 (80" @ 0.75cm) |
| En boy oranı | 4:3 destek 16:9 |
| Projeksiyon mesafesi | 0.50m~1.00m |
| Projeksiyon boyutu | 50:100 inç |
| Lamba gücü (Ömrü) | 218w (Normal 6000 saat. Ekonomik 10000 saat.) |
| Keystone düzeltme | Dikey. ±30° (Otomatik/Manuel) Yatay. ±15° (Manuel), Yastık/Fıçı Düzeltme, Köşe Keystone |
| Giriş | 1-HDMI girişi MHL, 1-HDMI, Ses: 3.5 Mini-Jak, Video, 2-VGA, YCbCr/Component/S-Video (VGA giriş 1 ile paylaşılır), USB-A (Bellek görüntüleyici/isteğe bağlı Wi-Fi dongle desteği), 2-Ses Girişi (S/P), USB-B (Ekran), RJ45 (Ekran) |
| Çıkış | VGA (VGA giriş 2 ile paylaşılır), Ses Çıkışı |
| Kontrol | RS232, RJ45, USB-B (Yazılım güncellemesi) |
| PC Uyumluluğu | VGA, SVGA, XGA, SXGA, WXGA, UXGA, WUXGA, Mac |
| Video Uyumluluğu | PAL, SECAM, NTSC 4.43, PAL-M, PAL-N, 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080p ve 1080i |
| Tarama Frekansı | Y: 15~100Khz , D: 48~85Hz |
| Gürültü | Normal mod 37dB, Ekonomik mod 33dB |
| Projeksiyon | Ön, Arka, Masaüstü, Tavan |
| Hoparlörler | 10W*1 |
| Güç Tüketimi | Maksimum 270 Watt |
| Güç Kaynağı | 100V - 240V @ 50 - 60Hz |
| Çalışma Sıcaklığı. | 0°C - 40°C (35°C Üzerinde ECO Mode'a Geçer) |
| Depolama Sıcaklığı. | -20°C - 60°C |
| OSD Dilleri | 26 dil: İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Lehçe, İsveççe, Felemenkçe, Portekizce, Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Korece, Rusça, Arapça, Türkçe, Fince, Norveççe, Danca, Endonezce, Macarca, Çekçe, Kazakça, Vietnamca, Tayca, Farsça |
| Boyutlar (G x Y x D) | 34.7cm x 34.1cm x 10.9cm |
| Ağırlık | 4Kg |
| Standart Aksesuarlar | Güç Kablosu, Uzaktan Kumanda, VGA Kablosu |