| Merknaam: | SMX |
| Modelnummer: | MX-DL4200U |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | 846usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 10000pcs/Monthly |
| Modelnr. | MX-DL4200U |
| Helderheid | 4200 lm |
| Native Resolutie | Full HD, 1920 x 1080 |
| Contrastverhouding (FOFO) | Min. 20000:1 |
| Weergavekleur | 30 Bits (1.037.000.000 kleuren) |
| HDR | Ja |
| Lens | F=2.5~2.66, f=22~25.42 |
| Beeldverhouding | Native 16:9 |
| Projectieverhouding | 1.475~1.753 |
| Zoomverhouding | 1.2X |
| Levensduur (Normaal) | 20.000 uur |
| Keystone | Verticaal: ±30°, Horizontaal: ±30° |
| Automatische Keystone | Ja (Verticaal) |
| 4-hoekscorrectie | Ja |
| Projectie-offset | 107%±5% |
| Resolutieondersteuning | VGA (640 x 480) tot UHD (3840 x 2160) |
| HDTV-compatibiliteit | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Focusbereik | Mechanisch: 40"(1.28M)-300"(10.10M) Optisch: 50"(1.62M)-200"(6.71M) |
| Computer in (D-sub 15pin) | x1 |
| HDMI (2.0) | x2 |
| LAN (RJ45) Crestron 2.0 | Ja |
| RS232 (DB-9pin) | x1 |
| USB (Type A) | USB 2.0 (5V/1.5A) |
| USB (Type Mini B) | x1 (1 voor FW-upgrade) |
| Audio in (Mini Jack) | x1 |
| Audio uit (Mini Jack) | x1 |
| Luidspreker | 10Wx1 |
| IR-ontvanger | x1 Voorzijde |
| Afmetingen (BxDxH) | 353x290x144(mm) |
| Gewicht | ≤ 4.8Kg |
| Normaal stroomverbruik (Max) | 220W |
| Normaal stroomverbruik (Typ) | 210W |
| ECO stroomverbruik (Max) | 170W |
| Voeding | AC 100 tot 240 V, 50/60 Hz |
| Stand-by stroomverbruik | <0.5W |
| Lan Stand-by stroomverbruik | <2.0W |
| Akoestisch geluid (Typ./Eco.) | 35/33 dBA |
| Bedrijfstemperatuur | 0~40℃ |
| Kensington Beveiliging | Ja |
| Montagegat (Onderkant) | Ja |