| Ονομασία μάρκας: | SMX |
| Αριθμός μοντέλου: | MX-DL4200U |
| Μούβ: | 1pc |
| Τιμή: | 846usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα προμήθειας: | 10000pcs/Monthly |
| Αριθμός Μοντέλου | MX-DL4200U |
| Φωτεινότητα | 4200 lm |
| Εγγενής Ανάλυση | Full HD, 1920 x 1080 |
| Αναλογία Αντίθεσης (FOFO) | Ελάχ. 20000:1 |
| Χρώμα Οθόνης | 30 Bits (1.037.000.000 χρώματα) |
| HDR | Ναι |
| Φακός | F=2.5~2.66, f=22~25.42 |
| Αναλογία Εικόνας | Εγγενής 16:9 |
| Αναλογία Απόστασης Προβολής | 1.475~1.753 |
| Αναλογία Ζουμ | 1.2X |
| Διάρκεια Ζωής (Κανονική) | 20.000 ώρες |
| Κλείστρο (Keystone) | Κάθετο: ±30°, Οριζόντιο: ±30° |
| Αυτόματο Κλείστρο | Ναι (Κάθετο) |
| Διόρθωση 4 Γωνιών | Ναι |
| Προβολή Offset | 107%±5% |
| Υποστήριξη Ανάλυσης | VGA(640 x 480) έως UHD(3840 x 2160) |
| Συμβατότητα HDTV | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Εύρος Εστίασης | Μηχανικό: 40"(1.28M)-300"(10.10M) Οπτικό: 50"(1.62M)-200"(6.71M) |
| Είσοδος Υπολογιστή (D-sub 15pin) | x1 |
| HDMI (2.0) | x2 |
| LAN (RJ45) Crestron 2.0 | Ναι |
| RS232 (DB-9pin) | x1 |
| USB (Type A) | USB 2.0 (5V/1.5A) |
| USB (Type Mini B) | x1 (1 για αναβάθμιση FW) |
| Είσοδος Ήχου (Mini Jack) | x1 |
| Έξοδος Ήχου (Mini Jack) | x1 |
| Ηχείο | 10Wx1 |
| Δέκτης IR | x1 Μπροστά |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 353x290x144(mm) |
| Βάρος | ≤ 4.8Kg |
| Κανονική Κατανάλωση Ενέργειας (Μέγιστη) | 220W |
| Κανονική Κατανάλωση Ενέργειας (Τυπική) | 210W |
| Κατανάλωση Ενέργειας ECO (Μέγιστη) | 170W |
| Τροφοδοτικό | AC 100 έως 240 V, 50/60 Hz |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε Αναμονή | <0.5W |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε Αναμονή LAN | <2.0W |
| Ακουστικός Θόρυβος (Τυπ./Eco.) | 35/33 dBA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0~40°C |
| Ασφάλεια Kensington | Ναι |
| Οπή Στήριξης (Κάτω) | Ναι |