| Nazwa Marki: | SMX |
| Numer modelu: | MX-DL4200U |
| MOQ: | 1pc |
| Cena: | 846usd/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 10000pcs/Monthly |
| Numer modelu | MX-DL4200U |
| Jasność | 4200 lm |
| Rozdzielczość natywna | Full HD, 1920 x 1080 |
| Współczynnik kontrastu (FOFO) | Min. 20000:1 |
| Kolory wyświetlacza | 30 bitów (1 037 000 000 kolorów) |
| HDR | Tak |
| Obiektyw | F=2.5~2.66, f=22~25.42 |
| Proporcje obrazu | Natywne 16:9 |
| Współczynnik projekcji | 1.475~1.753 |
| Współczynnik zoomu | 1.2X |
| Żywotność (normalna) | 20 000 godz. |
| Korekcja zniekształcenia trapezowego | Pionowa: ±30°, Pozioma: ±30° |
| Automatyczna korekcja zniekształcenia trapezowego | Tak (pionowa) |
| Korekcja 4 narożników | Tak |
| Przesunięcie projekcji | 107%±5% |
| Obsługiwane rozdzielczości | VGA (640 x 480) do UHD (3840 x 2160) |
| Kompatybilność z HDTV | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Zakres ostrości | Mechaniczny: 40"(1.28M)-300"(10.10M) Optyczny: 50"(1.62M)-200"(6.71M) |
| Wejście komputerowe (D-sub 15pin) | x1 |
| HDMI (2.0) | x2 |
| LAN (RJ45) Crestron 2.0 | Tak |
| RS232 (DB-9pin) | x1 |
| USB (Typ A) | USB 2.0 (5V/1.5A) |
| USB (Typ Mini B) | x1 (1 do aktualizacji oprogramowania układowego) |
| Wejście audio (Mini Jack) | x1 |
| Wyjście audio (Mini Jack) | x1 |
| Głośnik | 10W x1 |
| Odbiornik IR | x1 z przodu |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.) | 353x290x144(mm) |
| Waga | ≤ 4.8Kg |
| Normalne zużycie energii (maks.) | 220W |
| Normalne zużycie energii (typ.) | 210W |
| Zużycie energii w trybie ECO (maks.) | 170W |
| Zasilanie | AC 100 do 240 V, 50/60 Hz |
| Zużycie energii w trybie czuwania | <0.5W |
| Zużycie energii w trybie czuwania LAN | <2.0W |
| Hałas akustyczny (typ./ECO.) | 35/33 dBA |
| Temperatura pracy | 0~40℃ |
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Otwór montażowy (dół) | Tak |