| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-DL4200U |
| Moq: | 1pc |
| Fiyat: | 846usd/pc |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 10000pcs/Monthly |
| Model No. | MX-DL4200U |
| Parlaklık | 4200 lm |
| Yerel Çözünürlük | Full HD, 1920 x 1080 |
| Kontrast Oranı (FOFO) | Min. 20000:1 |
| Ekran Rengi | 30 Bit (1.037.000.000 renk) |
| HDR | Evet |
| Lens | F=2.5~2.66, f=22~25.42 |
| En Boy Oranı | Yerel 16:9 |
| Yansıtma Oranı | 1.475~1.753 |
| Yakınlaştırma Oranı | 1.2X |
| Ömrü (Normal) | 20.000 saat |
| Keystone | Dikey: ±30°, Yatay: ±30° |
| Otomatik Keystone | Evet (Dikey) |
| 4 Köşe Düzeltme | Evet |
| Projeksiyon Ofseti | 107%±5% |
| Çözünürlük Desteği | VGA(640 x 480) - UHD(3840 x 2160) |
| HDTV Uyumluluğu | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Odak Aralığı | Mekanik: 40"(1.28M)-300"(10.10M) Optik: 50"(1.62M)-200"(6.71M) |
| Bilgisayar girişi (D-sub 15pin) | x1 |
| HDMI (2.0) | x2 |
| LAN (RJ45) Crestron 2.0 | Evet |
| RS232 (DB-9pin) | x1 |
| USB (Tip A) | USB 2.0 (5V/1.5A) |
| USB (Mini Tip B) | x1 (1 adet Firmware güncellemesi için) |
| Ses girişi (Mini Jak) | x1 |
| Ses çıkışı (Mini Jak) | x1 |
| Hoparlör | 10Wx1 |
| IR Alıcı | x1 Ön |
| Boyutlar (GxDxY) | 353x290x144(mm) |
| Ağırlık | ≤ 4.8Kg |
| Normal Güç Tüketimi (Maks) | 220W |
| Normal Güç Tüketimi (Tip) | 210W |
| ECO Güç Tüketimi (Maks) | 170W |
| Güç Kaynağı | AC 100 - 240 V, 50/60 Hz |
| Bekleme Gücü Tüketimi | <0.5W |
| Lan Bekleme Gücü Tüketimi | <2.0W |
| Akustik Gürültü (Tip./Eco.) | 35/33 dBA |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~40℃ |
| Kensington Güvenliği | Evet |
| Montaj Deliği (Alt) | Evet |