| Merknaam: | SMX |
| Modelnummer: | MX-L4000XT |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | 549usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 10000pcs/Monthly |
Verlicht je klas met onze 4000 lumen 3LCD projector met XGA resolutie.Deze projector geeft scherpe en heldere beelden met levendige kleuren die de aandacht van de leerlingen trekkenDe korte schietcapaciteit zorgt voor grote, schitteringsvrije projecties, zelfs in beperkte ruimtes, waardoor het een ideale leerbegeleider is voor klaslokalen van alle groottes.
| Model | MX-L4000XT |
| Displaytechnologie | LCD-paneel (x3, R/G/B) |
| LCD-panelen | SONY 3*0.63 |
| Helderheid | 3700 lumen |
| Resolutie | XGA (1024*768) |
| Contrast | 15000:1 |
| Lens | F1.8, f=6.08mm Vaste zoom, handmatig scherpstellens |
| Uniformiteit | 90% |
| Gooiverhouding | 0.46Het gaat om een 1 (80" @ 0,75cm) |
| Gezichtsverhouding | 43 steunt 16:9 |
| Projectieafstand | 0.50 m tot en met 1.00 m |
| Grootte van de projectie | 50100 inch. |
| Vermogen van de lamp (levensduur) | 218w (normaal 6000 uur, economisch 10000 uur) |
| Keystone-correctie | V. ±30° (automatisch/handmatig) H. ±15° (handmatig), Pincushion/Barrel Correction, Corner Keystone |
| Invoer | 1-HDMI in MHL, 1-HDMI, Audio: 3.5 Mini-Jack, Video, 2-VGA, YCbCr/Component/S-Video (Deel met VGA in 1) USB-A (Support memory viewer/optionele Wi-Fi dongle) 2-Audio-In (L/R), USB-B (Display),RJ45 (display) |
| Output | VGA (deel met VGA in 2), Audio Out |
| Controle | RS232, RJ45, USB-B (FW-upgrade) |
| PC-compatibiliteit | VGA, SVGA, XGA, SXGA, WXGA, UXGA, WUXGA, Mac |
| Video-compatibiliteit | PAL, SECAM, NTSC 4.43, PAL-M, PAL-N, 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080p en 1080i |
| Frequentie van het scannen | H: 15~100Khz, V: 48~85Hz |
| Geluid | Normale modus 37 dB, Economische modus 33 dB |
| Projectie | Voor, Achter, Desktop, Plafond |
| Sprekers | 10W*1 |
| Energieverbruik | Maximaal 270 Watt |
| Stroomvoorziening | 100 V - 240 V @ 50 - 60 Hz |
| Operatieve temp. | 0°C - 40°C (meer dan 35°C Ga naar ECO-modus) |
| Opbergtemperatuur. | -20°C - 60°C |
| OSD-talen | 26 talen: Engels, Duits, Frans, Italiaans, Spaans, Pools, Zweeds, Nederlands, Portugees, Japans, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Koreaans, Russisch, Arabisch, Turks, Fins, Noors,Deens, Indonesisch, Hongaars, Tsjechisch, Kazachs, Vietnamees, Thais, Perzisch |
| Afmetingen (W x H x D) | 34.7cm x 34.1cm x 10.9cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Standaard accessoires | Stroomkabel, afstandsbediening, VGA kabel |