| نام تجاری: | SMX |
| شماره مدل: | MX-L4000XT |
| موق: | 1pc |
| قیمت: | 549usd/pc |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 10000pcs/Monthly |
کلاس درس خود را با درخشندگی پروژکتور 4000 لومنی 3LCD پرتاب کوتاه ما روشن کنید. این پروژکتور با رزولوشن XGA، تصاویر واضح و شفافی را با رنگهای زنده ارائه میدهد که توجه دانشآموزان را جلب میکند. قابلیت پرتاب کوتاه آن، تصاویر بزرگ و بدون خیرگی را حتی در فضاهای محدود تضمین میکند و آن را به یک همراه آموزشی ایدهآل برای کلاسهای درس در هر اندازهای تبدیل میکند.
| مدل | MX-L4000XT |
| تکنولوژی نمایش | پنل LCD (x 3, R/G/B) |
| پنلهای LCD | SONY 3*0.63 |
| روشنایی | 3700 لومن |
| رزولوشن | XGA (1024*768) |
| کنتراست | 15000:1 |
| لنز | F1.8, f=6.08mm زوم ثابت، لنز فوکوس دستی |
| یکنواختی | 90% |
| نسبت پرتاب | 0.46: 1 (80" @ 0.75cm) |
| نسبت تصویر | پشتیبانی 4:3 از 16:9 |
| فاصله پرتاب | 0.50m~1.00m |
| اندازه پرتاب | 50:100 اینچ |
| توان لامپ (عمر) | 218 وات (عادی 6000 ساعت. اقتصادی 10000 ساعت.) |
| تصحیح کیستون | عمودی ±30 درجه (خودکار/دستی) افقی ±15 درجه (دستی)، تصحیح کوسنی/بشکه ای، کیستون گوشه |
| ورودی | 1-HDMI ورودی MHL، 1-HDMI، صدا: جک مینی 3.5 میلیمتری، ویدئو، 2-VGA، YCbCr/کامپوننت/S-Video (مشترک با VGA در 1) USB-A (پشتیبانی از نمایشگر حافظه/دانگل وایفای اختیاری) 2-ورودی صدا (چپ/راست)، USB-B (نمایش) |
| خروجی | VGA (مشترک با VGA در 2)، خروجی صدا |
| کنترل | RS232، RJ45، USB-B (ارتقاء FW) |
| سازگاری با کامپیوتر | VGA، SVGA، XGA، SXGA، WXGA، UXGA، WUXGA، Mac |
| سازگاری با ویدئو | PAL، SECAM، NTSC 4.43، PAL-M، PAL-N، 480i، 480p، 576i، 576p، 720p، 1080p و 1080i |
| فرکانس اسکن | افقی: 15~100 کیلوهرتز، عمودی: 48~85 هرتز |
| نویز | حالت عادی 37 دسیبل، حالت اقتصادی 33 دسیبل |
| نحوه پرتاب | جلو، عقب، رومیزی، سقفی |
| بلندگوها | 10 وات * 1 |
| مصرف برق | حداکثر 270 وات |
| منبع تغذیه | 100 ولت - 240 ولت @ 50 - 60 هرتز |
| دمای عملیاتی | 0 درجه سانتیگراد - 40 درجه سانتیگراد (بالاتر از 35 درجه سانتیگراد به حالت ECO بروید) |
| دمای نگهداری | -20 درجه سانتیگراد - 60 درجه سانتیگراد |
| زبانهای OSD | 26 زبان: انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی، لهستانی، سوئدی، هلندی، پرتغالی، ژاپنی، چینی ساده شده، چینی سنتی، کرهای، روسی، عربی، ترکی، فنلاندی، نروژی، دانمارکی، اندونزیایی، مجارستانی، چک، قزاقستانی، ویتنامی، تایلندی، فارسی |
| ابعاد (عرض × ارتفاع × عمق) | 34.7 سانتیمتر × 34.1 سانتیمتر × 10.9 سانتیمتر |
| وزن | 4 کیلوگرم |
| لوازم جانبی استاندارد | کابل برق، کنترل از راه دور، کابل VGA |