| Nazwa Marki: | SMX |
| Numer modelu: | MX-L4000XT |
| MOQ: | 1pc |
| Cena: | 549usd/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 10000pcs/Monthly |
Rozświetl swoją salę lekcyjną blaskiem dzięki naszemu projektorowi 3LCD o ultrakrótkim rzucie i jasności 4000 lumenów. Wyposażony w rozdzielczość XGA, projektor ten zapewnia ostre i wyraźne obrazy z żywymi kolorami, które przyciągają uwagę uczniów. Jego funkcja ultrakrótkiego rzutu umożliwia wyświetlanie dużych obrazów bez odblasków nawet w ograniczonej przestrzeni, co czyni go idealnym towarzyszem nauczania dla sal lekcyjnych o każdej wielkości.
| Model | MX-L4000XT |
| Technologia wyświetlania | Panel LCD (x 3, R/G/B) |
| Panele LCD | SONY 3*0.63 |
| Jasność | 3700 lumenów |
| Rozdzielczość | XGA (1024*768) |
| Kontrast | 15000:1 |
| Obiektyw | F1.8, f=6.08mm Stały zoom, obiektyw z ręcznym ustawianiem ostrości |
| Jednorodność | 90% |
| Współczynnik rzutu | 0.46: 1 (80" @ 0.75cm) |
| Proporcje obrazu | Obsługa 4:3, 16:9 |
| Odległość projekcji | 0.50m~1.00m |
| Rozmiar projekcji | 50:100 cali |
| Moc lampy (żywotność) | 218W (Normalny 6000 godzin. Ekonomiczny 10000 godzin.) |
| Korekcja zniekształcenia trapezowego | Pionowa ±30° (Automatyczna/Ręczna) Pozioma ±15° (Ręczna), Korekcja poduszkowa/beczkowa, Korekcja narożników |
| Wejścia | 1-HDMI z MHL, 1-HDMI, Audio: 3.5 Mini-Jack, Wideo, 2-VGA, YCbCr/Component/S-Video (współdzielone z VGA w 1) USB-A (Obsługa przeglądarki pamięci/opcjonalnego klucza Wi-Fi) 2-Audio-In (L/R), USB-B (Wyświetlanie), RJ45 (Wyświetlanie) |
| Wyjścia | VGA (współdzielone z VGA w 2), Audio Out |
| Sterowanie | RS232, RJ45, USB-B (aktualizacja oprogramowania układowego) |
| Kompatybilność z komputerami PC | VGA, SVGA, XGA, SXGA, WXGA, UXGA, WUXGA, Mac |
| Kompatybilność wideo | PAL, SECAM, NTSC 4.43, PAL-M, PAL-N, 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080p i 1080i |
| Częstotliwość skanowania | H: 15~100Khz, V: 48~85Hz |
| Hałas | Tryb normalny 37dB, Tryb ekonomiczny 33dB |
| Projekcja | Z przodu, z tyłu, na biurku, pod sufitem |
| Głośniki | 10W*1 |
| Pobór mocy | Maks. 270 Watów |
| Zasilanie | 100V - 240V przy 50 - 60Hz |
| Temperatura pracy. | 0°C - 40°C (powyżej 35°C przejdź do trybu ECO) |
| Temperatura przechowywania. | -20°C - 60°C |
| Języki OSD | 26 języków: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, polski, szwedzki, holenderski, portugalski, japoński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, koreański, rosyjski, arabski, turecki, fiński, norweski, duński, indonezyjski, węgierski, czeski, kazachski, wietnamski, tajski, perski |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 34.7cm x 34.1cm x 10.9cm |
| Waga | 4Kg |
| Standardowe akcesoria | Kabel zasilający, pilot zdalnego sterowania, kabel VGA |