| Ονομασία μάρκας: | SMX |
| Αριθμός μοντέλου: | MX-L4000XT |
| Μούβ: | 1pc |
| Τιμή: | 549usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα προμήθειας: | 10000pcs/Monthly |
Φωτίστε την τάξη σας με λαμπρότητα χρησιμοποιώντας τον προβολέα 3LCD μικρής εμβέλειας 4000 lumens. Με ανάλυση XGA, αυτός ο προβολέας προσφέρει ευκρινείς και καθαρές εικόνες με ζωντανά χρώματα που αιχμαλωτίζουν την προσοχή των μαθητών. Η δυνατότητα μικρής εμβέλειας εξασφαλίζει μεγάλες προβολές χωρίς αντανάκλαση, ακόμη και σε περιορισμένους χώρους, καθιστώντας τον ιδανικό σύντροφο διδασκαλίας για αίθουσες διδασκαλίας όλων των μεγεθών.
| Μοντέλο | MX-L4000XT |
| Τεχνολογία Οθόνης | Πάνελ LCD (x 3, R/G/B) |
| Πάνελ LCD | SONY 3*0.63 |
| Φωτεινότητα | 3700 lumens |
| Ανάλυση | XGA (1024*768) |
| Αντίθεση | 15000:1 |
| Φακός | F1.8, f=6.08mm Σταθερό ζουμ, Φακός χειροκίνητης εστίασης |
| Ομοιομορφία | 90% |
| Αναλογία προβολής | 0.46: 1 (80" @ 0.75cm) |
| Αναλογία εικόνας | 4:3 υποστήριξη 16:9 |
| Απόσταση προβολής | 0.50m~1.00m |
| Μέγεθος προβολής | 50:100 ίντσες |
| Ισχύς λαμπτήρα (Διάρκεια ζωής) | 218w (Κανονική 6000 ώρες. Οικονομική 10000 ώρες.) |
| Διόρθωση keystone | V. ±30° (Αυτόματη/Χειροκίνητη) H. ±15° (Χειροκίνητη), Διόρθωση μαξιλαριού/βαρελιού, Keystone γωνίας |
| Είσοδος | 1-HDMI in MHL, 1-HDMI, Ήχος: 3.5 Mini-Jack, Video, 2-VGA, YCbCr/Component/S-Video (Κοινή χρήση με VGA στην είσοδο 1) USB-A (Υποστήριξη προβολής μνήμης/προαιρετικό Wi-Fi dongle) 2-Audio-In (L/R), USB-B (Οθόνη), RJ45 (Οθόνη) |
| Έξοδος | VGA (Κοινή χρήση με VGA στην είσοδο 2), Έξοδος ήχου |
| Έλεγχος | RS232, RJ45, USB-B (Αναβάθμιση FW) |
| Συμβατότητα PC | VGA, SVGA, XGA, SXGA, WXGA, UXGA, WUXGA, Mac |
| Συμβατότητα βίντεο | PAL, SECAM, NTSC 4.43, PAL-M, PAL-N, 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080p και 1080i |
| Συχνότητα σάρωσης | H: 15~100Khz , V: 48~85Hz |
| Θόρυβος | Κανονική λειτουργία 37dB, Οικονομική λειτουργία 33dB |
| Προβολή | Μπροστά, Πίσω, Επιτραπέζια, Οροφή |
| Ηχεία | 10W*1 |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο 270 Watts |
| Τροφοδοτικό | 100V - 240V @ 50 - 60Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | 0°C - 40°C (Πάνω από 35°C Μετάβαση σε Λειτουργία ECO) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C - 60°C |
| Γλώσσες OSD | 26 γλώσσες: Αγγλικά, Γερμανικά, Γαλλικά, Ιταλικά, Ισπανικά, Πολωνικά, Σουηδικά, Ολλανδικά, Πορτογαλικά, Ιαπωνικά, Απλοποιημένα Κινέζικα, Παραδοσιακά Κινέζικα, Κορεάτικα, Ρωσικά, Αραβικά, Τουρκικά, Φινλανδικά, Νορβηγικά, Δανικά, Ινδονησιακά, Ουγγρικά, Τσεχικά, Καζακικά, Βιετναμέζικα, Ταϊλανδέζικα, Περσικά |
| Διαστάσεις (Π x Υ x Β) | 34.7cm x 34.1cm x 10.9cm |
| Βάρος | 4Kg |
| Τυπικά αξεσουάρ | Καλώδιο τροφοδοσίας, Τηλεχειριστήριο, Καλώδιο VGA |