| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-L4000XT |
| Moq: | 1pc |
| Fiyat: | 549usd/pc |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 10000pcs/Monthly |
4000 lümenlik 3LCD kısa mesafeli projektörümüzle sınıfınızı parlaklıkla aydınlatın. XGA çözünürlüğe sahip bu projektör, öğrencilerin dikkatini çeken canlı renklerle keskin ve net görseller sunar. Kısa mesafeli projeksiyon özelliği, sınırlı alanlarda bile büyük, yansımasız projeksiyonlar sağlayarak her boyuttaki sınıf için ideal bir öğretim arkadaşı haline getirir.
| Model | MX-L4000XT |
| Ekran Teknolojisi | LCD panel (x 3, K/Y/M) |
| LCD Paneller | SONY 3*0.63 |
| Parlaklık | 3700 lümen |
| Çözünürlük | XGA (1024*768) |
| Kontrast | 15000:1 |
| Lens | F1.8, f=6.08mm Sabit zoom, Manuel odak lensi |
| Düzgünlük | 90% |
| Projeksiyon oranı | 0.46: 1 (80" @ 0.75cm) |
| En boy oranı | 4:3 destek 16:9 |
| Projeksiyon mesafesi | 0.50m~1.00m |
| Projeksiyon boyutu | 50:100 inç |
| Lamba gücü (Ömrü) | 218w (Normal 6000 saat. Ekonomik 10000 saat.) |
| Keystone düzeltme | Dikey. ±30° (Otomatik/Manuel) Yatay. ±15° (Manuel), Yastık/Fıçı Düzeltme, Köşe Keystone |
| Giriş | 1-HDMI girişi MHL, 1-HDMI, Ses: 3.5 Mini-Jak, Video, 2-VGA, YCbCr/Component/S-Video (VGA giriş 1 ile paylaşılır) USB-A (Bellek görüntüleyici/isteğe bağlı Wi-Fi dongle desteği) 2-Ses Girişi (S/P), USB-B (Ekran), RJ45 (Ekran) |
| Çıkış | VGA (VGA giriş 2 ile paylaşılır), Ses Çıkışı |
| Kontrol | RS232, RJ45, USB-B (Yazılım güncellemesi) |
| PC Uyumluluğu | VGA, SVGA, XGA, SXGA, WXGA, UXGA, WUXGA, Mac |
| Video Uyumluluğu | PAL, SECAM, NTSC 4.43, PAL-M, PAL-N, 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080p ve 1080i |
| Tarama Frekansı | Y: 15~100Khz , D: 48~85Hz |
| Gürültü | Normal mod 37dB, Ekonomik mod 33dB |
| Projeksiyon | Ön, Arka, Masaüstü, Tavan |
| Hoparlörler | 10W*1 |
| Güç Tüketimi | Maksimum 270 Watt |
| Güç Kaynağı | 100V - 240V @ 50 - 60Hz |
| Çalışma Sıcaklığı. | 0°C - 40°C (35°C üzeri ECO Mode'a geçer) |
| Depolama Sıcaklığı. | -20°C - 60°C |
| OSD Dilleri | 26 dil: İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Lehçe, İsveççe, Hollandaca, Portekizce, Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Korece, Rusça, Arapça, Türkçe, Fince, Norveççe, Danca, Endonezce, Macarca, Çekçe, Kazakça, Vietnamca, Tayca, Farsça |
| Boyutlar (G x Y x D) | 34.7cm x 34.1cm x 10.9cm |
| Ağırlık | 4Kg |
| Standart Aksesuarlar | Güç Kablosu, Uzaktan Kumanda, VGA Kablosu |