| Merknaam: | SMX |
| Modelnummer: | MX-L550U |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | 750usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 10000pcs/Monthly |
De SMX MX-L550U is een krachtige 3LCD standaard projectieprojector met WUXGA-resolutie en 5500 lumen helderheid. Ontworpen voor simulatietoepassingen, levert deze projector meeslepende en gedetailleerde visuele ervaringen met betrouwbare prestaties voor het creëren van realistische en boeiende simulaties.
| Modelnr. | MX-L550U |
| Projectiesysteem | 3LCD, 3-chip technologie |
| Helderheid (Lumen) | 5500 |
| Native Resolutie | WUXGA (1920 x 1200) |
| Beeldverhouding | 16:10 (Standaard)/4:3 (Compatibel) |
| Lamp Type | USHIO 280W |
| Lamp Levensduur (Uren) | 3000H (Normaal) / 4000H (ECO) |
| Contrastverhouding | 10000:1 |
| Keystone Correctie | V: ±30° / H: ±15° |
| Projectielens | Handmatige Zoom/Focus |
| Projectieverhouding | 70"@1.952m; 1.29~2.11 : 1 |
| F-getal | F 1.65~2.25 |
| Brandpuntsafstand | f= 18.20~29.38mm |
| Zoomverhouding | 1.6x optiek |
| Schermgrootte | 1.103m~13.705m (40''~300") |
| Lensverschuiving Verticaal | ±45% (Handmatig) |
| Lensverschuiving Horizontaal | ±10% (Handmatig) |
| Interfaces | VGA in (x2), Audio in (x1), YCbCr/component (x1), Video (x1), Audio in L/R RCA (x2), S-Video (x1), HDMI (x2, één compatibel met MHL), USB-A (x1), USB-B (x1), RJ45 (x2), VGA uit (x1), Audio uit (x1), RS232 (x1) |
| Luidspreker | 1x10W |
| Voltage | 100~240V @ 50/60Hz |
| Computer Signaal Invoer | VGA, SVGA, XGA, SXGA, WXGA, UXGA, WUXGA, Mac |
| Projector Afmetingen (BxHxD mm) | 395x318x128 |
| Nettogewicht (KG) | 4.45 |
| Standaard Accessoires | Netsnoer, VGA-kabel, Afstandsbediening, Handleiding |