| Ονομασία μάρκας: | SMX |
| Αριθμός μοντέλου: | MX-L550U |
| Μούβ: | 1pc |
| Τιμή: | 750usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα προμήθειας: | 10000pcs/Monthly |
Ο SMX MX-L550U είναι ένας προβολέας τυπικής απόστασης 3LCD υψηλής απόδοσης που διαθέτει ανάλυση WUXGA και φωτεινότητα 5500 lumens. Σχεδιασμένος για εφαρμογές προσομοίωσης, αυτός ο προβολέας προσφέρει καθηλωτικές και λεπτομερείς οπτικές εμπειρίες με αξιόπιστη απόδοση για τη δημιουργία ρεαλιστικών και ελκυστικών προσομοιώσεων.
| Αριθμός Μοντέλου. | MX-L550U |
| Σύστημα Προβολής | Τεχνολογία 3LCD, 3-chip |
| Φωτεινότητα (Lumen) | 5500 |
| Εγγενής Ανάλυση | WUXGA (1920 x 1200) |
| Αναλογία Εικόνας | 16:10 (Τυπική)/4:3 (Συμβατή) |
| Τύπος Λάμπας | USHIO 280W |
| Διάρκεια Ζωής Λάμπας (Ώρες) | 3000H (Κανονική) / 4000H (ECO) |
| Αντίθεση | 10000:1 |
| Διόρθωση Κλειδοκράτορα | Κ: ±30° / Ο: ±15° |
| Φακός Προβολής | Χειροκίνητο Ζουμ/Εστίαση |
| Αναλογία Απόστασης Προβολής | 70"@1.952m; 1.29~2.11 : 1 |
| Αριθμός F | F 1.65~2.25 |
| Εστιακή Απόσταση | f= 18.20~29.38mm |
| Αναλογία Ζουμ | Οπτικά 1.6x |
| Μέγεθος Οθόνης | 1.103m~13.705m (40"~300") |
| Κάθετη Μετατόπιση Φακού | ±45% (Χειροκίνητη) |
| Οριζόντια Μετατόπιση Φακού | ±10% (Χειροκίνητη) |
| Διεπαφές | Είσοδος VGA (x2), Είσοδος Ήχου (x1), YCbCr/component (x1), Video (x1), Είσοδος Ήχου L/R RCA (x2), S-Video (x1), HDMI (x2, ένα συμβατό με MHL), USB-A (x1), USB-B (x1), RJ45 (x2), Έξοδος VGA (x1), Έξοδος Ήχου (x1), RS232 (x1) |
| Ηχείο | 1x10W |
| Τάση | 100~240V @ 50/60Hz |
| Είσοδος Σήματος Υπολογιστή | VGA, SVGA, XGA, SXGA, WXGA, UXGA, WUXGA, Mac |
| Διαστάσεις Προβολέα (ΠxΥxΒ mm) | 395x318x128 |
| Καθαρό Βάρος (KG) | 4.45 |
| Τυπικά Αξεσουάρ | Καλώδιο τροφοδοσίας, καλώδιο VGA, τηλεχειριστήριο, εγχειρίδιο |