| Nazwa Marki: | SMX |
| Numer modelu: | MX-L550U |
| MOQ: | 1pc |
| Cena: | 750usd/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 10000pcs/Monthly |
SMX MX-L550U to wysokowydajny projektor standardowego rzutu 3LCD o rozdzielczości WUXGA i jasności 5500 lumenów. Zaprojektowany do zastosowań symulacyjnych, projektor ten zapewnia wciągające i szczegółowe wrażenia wizualne z niezawodną wydajnością do tworzenia realistycznych i angażujących symulacji.
| Nr modelu. | MX-L550U |
| System projekcji | 3LCD, technologia 3-chipowa |
| Jasność (lumeny) | 5500 |
| Rozdzielczość natywna | WUXGA (1920 x 1200) |
| Proporcje obrazu | 16:10 (standardowe)/4:3 (kompatybilne) |
| Typ lampy | USHIO 280W |
| Żywotność lampy (godziny) | 3000H (normalna) / 4000H (ECO) |
| Współczynnik kontrastu | 10000:1 |
| Korekcja zniekształcenia trapezowego | Pion: ±30° / Poziom: ±15° |
| Obiektyw projekcyjny | Zoom/Focus manualny |
| Współczynnik odległości projekcji | 70"@1.952m; 1.29~2.11 : 1 |
| Liczba przysłony | F 1.65~2.25 |
| Ogniskowa | f= 18.20~29.38mm |
| Współczynnik zoomu | Optyka 1.6x |
| Rozmiar ekranu | 1.103m~13.705m (40"~300") |
| Przesunięcie obiektywu w pionie | ±45% (manualne) |
| Przesunięcie obiektywu w poziomie | ±10% (manualne) |
| Interfejsy | Wejście VGA (x2), wejście audio (x1), YCbCr/komponent (x1), wideo (x1), wejście audio L/R RCA (x2), S-Video (x1), HDMI (x2, jedno kompatybilne z MHL), USB-A (x1), USB-B (x1), RJ45 (x2), wyjście VGA (x1), wyjście audio (x1), RS232 (x1) |
| Głośnik | 1x10W |
| Napięcie | 100~240V @ 50/60Hz |
| Wejście sygnału komputerowego | VGA, SVGA, XGA, SXGA, WXGA, UXGA, WUXGA, Mac |
| Wymiary projektora (szer. x wys. x gł. mm) | 395x318x128 |
| Waga netto (KG) | 4.45 |
| Akcesoria standardowe | Kabel zasilający, kabel VGA, pilot, instrukcja obsługi |