| نام تجاری: | SMX |
| شماره مدل: | MX-L550U |
| موق: | 1pc |
| قیمت: | 750usd/pc |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 10000pcs/Monthly |
SMX MX-L550U یک پروژکتور پرتاب استاندارد 3LCD با عملکرد بالا با وضوح WUXGA و روشنایی 5500 لومن است.این پروژکتور تجربیات بصری عمیق و دقیق را با عملکرد قابل اعتماد برای ایجاد شبیه سازی های واقعی و جذاب ارائه می دهد.
| شماره مدل | MX-L550U |
| سیستم پروژکتور | تکنولوژی 3LCD، 3 تراشه |
| روشنایی (لومن) | 5500 |
| رزولوشن بومی | WUXGA (1920 x 1200) |
| نسبت ابعاد | 16:10 (استانداردی)/4:3 (مطابق) |
| نوع لامپ | USHIO 280W |
| طول عمر لامپ (ساعت) | 3000H (عادی) / 4000H (ECO) |
| نسبت کنتراست | 10000:1 |
| اصلاحات کلیدی | V: ±30° / H: ±15° |
| لنز پروژکتور | ژوم/فوکوس دستی |
| نسبت پرتاب | 70"@1.952m؛ 1.29 ~ 2.11: 1 |
| شماره F | F 1.65 ~ 2.25 |
| طول فوکال | f= 18.20 ~ 29.38mm |
| نسبت زوم | 1.6x اپتیک |
| اندازه صفحه نمایش | 1.103m~13.705m (40'~300") |
| حرکت لنز عمودی | ±45% (دستوری) |
| حرکت لنز افقی | ±10٪ (دستوری) |
| رابط ها | VGA در (x2) ، Audio در (x1) ، YCbCr / component (x1) ، Video (x1) ، Audio در L / R RCA (x2) ، S-Video (x1) ، HDMI (x2 ، یکی سازگار با MHL) ، USB-A (x1) ، USB-B (x1) ، RJ45 (x2) ، VGA (x1) ، Audio (x1) ،RS232 (x1) |
| سخنران | 1x10W |
| ولتاژ | 100~240V @ 50/60Hz |
| ورودی سیگنال کامپیوتر | VGA، SVGA، XGA، SXGA، WXGA، UXGA، WUXGA، Mac |
| ابعاد پروژکتور (WxHxD mm) | 395x318x128 |
| وزن خالص (کیلوگرم) | 4.45 |
| لوازم جانبی استاندارد | کابل برق، کابل VGA، کنترل از راه دور، دستی |
