| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-L550U |
| Moq: | 1pc |
| Fiyat: | 750usd/pc |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 10000pcs/Monthly |
SMX MX-L550U, WUXGA çözünürlüğü ve 5500 lumen parlaklığı ile yüksek performanslı 3LCD standart bir projektordur.Bu projektör gerçekçi ve ilgi çekici simülasyonlar oluşturmak için güvenilir performansla sürükleyici ve ayrıntılı görsel deneyimler sunar..
| Model numarası. | MX-L550U |
| Projeksiyon Sistemi | 3LCD, 3 çip teknolojisi |
| Parlaklık (Lumens) | 5500 |
| Yerel çözünürlük | WUXGA (1920 x 1200) |
| Görünüm oranı | 16:10 (Standard) / 4:3 (Uyumlu) |
| Lamba tipi | USHIO 280W |
| Lamba ömrü (saat) | 3000H (Normal) / 4000H (ECO) |
| Kontrast oranı | 10000:1 |
| Temel Düzeltme | V: ±30° / H: ±15° |
| Projection lens | El Zoom/Fokus |
| Atma oranı | 70"@1.952m; 1.29~2.11: 1 |
| F numarası | F 1.65~2.25 |
| Fokal Uzunluk | f= 18.20~29.38mm |
| Zoom oranı | 1.6x optik |
| Ekran Boyutu | 1.103m~13.705m (40'~300") |
| Lens Dikey Değişimi | ±45% (El) |
| Lens yatay kaydırma | ±10% (El) |
| Arayüzler | VGA giriş (x2), Ses giriş (x1), YCbCr/ bileşen (x1), Video (x1), Ses giriş L/R RCA (x2), S-Video (x1), HDMI (x2, biri MHL ile uyumludur), USB-A (x1), USB-B (x1), RJ45 (x2), VGA çıkışı (x1), Ses çıkışı (x1),RS232 (x1) |
| Konuşmacı | 1x10W |
| Voltaj | 100~240V @ 50/60Hz |
| Bilgisayar Sinyal Girişi | VGA, SVGA, XGA, SXGA, WXGA, UXGA, WUXGA, Mac |
| Projector Boyutları (WxHxD mm) | 395x318x128 |
| Net Ağırlık (Kg) | 4.45 |
| Standart Aksesuarlar | Güç kablosu, VGA kablosu, uzaktan kumanda, manuel |
