| Merknaam: | SMX |
| Modelnummer: | MX-L5600W |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | 750usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 10000pcs/Monthly |
| Modelnr. | MX-L5600W |
| Specificaties | |
| Projectiesysteem | 3LCD, 3-chip technologie |
| Helderheid (Lumen) | 5600 |
| Native Resolutie | WXGA (1280 x 800) |
| Beeldverhouding | 16:10 (Standaard)/4:3 (Compatibel) |
| Lamp Type | USHIO 280W |
| Lamp Levensduur (H) | 3000H (Normaal) / 4000H (ECO) |
| Contrastverhouding (Min) | 10000:1 |
| Keystone Correctie | V: ±30° / H: ±15° Kussen/Loop/Hoek |
| Projectielens | |
| Zoom/Focus | Handmatig |
| Throw Ratio | 70"@2.1m; 1.4~2.26 : 1 |
| F-getal | F 1.65~2.25 |
| Brandpuntsafstand | f= 18.20~29.38mm |
| Zoom Ratio | 1.6x optiek |
| Schermgrootte | 1.194m~14.81m (40''~300") |
| Lensverschuiving V | ±45% (Handmatig) |
| Lensverschuiving H | ±10% (Handmatig) |
| Interfaces | |
| VGA in | *2 |
| Audio in | *1 |
| YCbCr/Component | *1 (gedeeld met VGA in 1) |
| Video | *1 |
| Audio in (L/R)--RCA | *2 |
| S-Video | *1 (gedeeld met VGA in 1) |
| HDMI | *2 (Eén is compatibel met MHL) |
| USB-A | *1 (Geheugenviewer) / WiFi Dongle (optioneel) |
| USB-B | *1 (Weergave) |
| RJ45 | *1 (Weergave) |
| VGA uit | *1 (Gedeeld met VGA IN 2) |
| Audio uit | *1 |
| RS232 | *1 |
| RJ45 | *1 (Besturing) |
| Overige | |
| Luidspreker | 1x10W |
| Voedingsspanning | 100~240V@ 50/60Hz |
| LAN-besturing-RoomView (crestron) | Ja |
| LAN-besturing-AMX Discovery | Ja |
| LAN-besturing-PJ Link | Ja |
| Computer Signaal Invoer | VGA, SVGA, XGA, SXGA, WXGA, UXGA, WUXGA, Mac |
| Videosignaal Invoer | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080p en 1080i |
| Afmeting & Gewicht | |
| Projector Afmeting (BxHxD mm) | 395x318x128 |
| Nettogewicht (KG) | 4.45 |
| Standaard Accessoire | |
| Standaard Accessoires | Netsnoer, VGA-kabel, Afstandsbediening, Handleiding |