| نام تجاری: | SMX |
| شماره مدل: | MX-L5600W |
| موق: | 1pc |
| قیمت: | 750usd/pc |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 10000pcs/Monthly |
| شماره مدل | MX-L5600W |
| مشخصات | |
| سیستم پروژکتور | تکنولوژی 3LCD، 3 تراشه |
| روشنایی (لومن) | 5600 |
| رزولوشن بومی | WXGA (1280 x 800) |
| نسبت ابعاد | 16:10 (استانداردی)/4:3 (مطابق) |
| نوع لامپ | USHIO 280W |
| طول عمر لامپ (H) | 3000H (عادی) / 4000H (ECO) |
| نسبت کنتراست (دقیقه) | 10000:1 |
| اصلاحات کلیدی | V: ±30° / H: ±15° پينکوشن/بارل/ گوشه |
| لنز پروژکتور | |
| زوم/فوکوس | راهنما |
| نسبت پرتاب | 70"@2.1m؛ 1.4~2.26: 1 |
| شماره F | F 1.65 ~ 2.25 |
| طول فوکال | f= 18.20 ~ 29.38mm |
| نسبت زوم | 1.6x اپتیک |
| اندازه صفحه نمایش | 1.۱۹۴ متر تا ۱۴٫۸۱ متر |
| حرکت لنز V | ±45% (دستوری) |
| حرکت لنز H | ±10٪ (دستوری) |
| رابط ها | |
| VGA در | *2 |
| صدا وارد شد | *1 |
| YCbCr/پارچه | *1 (به اشتراک گذاری با VGA در 1) |
| ویدیو | *1 |
| صدا در (L/R) -- RCA | *2 |
| S-Video | *1 (به اشتراک گذاری با VGA در1) |
| HDMI | *2 (یکی با MHL سازگار است) |
| USB-A | *1 (بازديدگر حافظه) / Wifi Dongle (اختیاری) |
| USB-B | *1 (نمایش) |
| RJ45 | *1 (نمایش) |
| VGA خارج | *1 (حصه با VGA IN 2) |
| صدا خارج شد | *1 |
| RS232 | *1 |
| RJ45 | *1 (کنترل) |
| دیگران | |
| سخنران | 1x10W |
| ولتاژ منبع برق | 100~240V@ 50/60Hz |
| کنترل LAN-RoomView (کسترون) | آره |
| کنترل LAN-AMX Discovery | آره |
| کنترل LAN-PJ لینک | آره |
| ورودی سیگنال کامپیوتر | VGA، SVGA، XGA، SXGA، WXGA، UXGA، WUXGA، Mac |
| ورودی سیگنال ویدئویی | 480i، 480p، 576i، 576p، 720p، 1080p و 1080i |
| ابعاد و وزن | |
| ابعاد پروژکتور (WxHxD mm) | 395x318x128 |
| وزن خالص (کیلوگرم) | 4.45 |
| لوازم جانبی استاندارد | |
| لوازم جانبی استاندارد | کابل برق، کابل VGA، کنترل از راه دور، دستی |