| Ονομασία μάρκας: | SMX |
| Αριθμός μοντέλου: | MX-L5600W |
| Μούβ: | 1pc |
| Τιμή: | 750usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα προμήθειας: | 10000pcs/Monthly |
| Αριθμός μοντέλου. | MX-L5600W |
| Προδιαγραφές | |
| Σύστημα προβολής | Τεχνολογία 3LCD, 3 τσιπ |
| Φωτεινότητα (Lumens) | 5600 |
| Εθνική ανάλυση | WXGA (1280 x 800) |
| Αναλογία όψεων | 16:10 (Κανονισμός)/4:3 (Συμβατό) |
| Τύπος λαμπτήρα | USHIO 280W |
| Διάρκεια ζωής της λάμπας (H) | 3000H (φυσιολογική) / 4000H (ECO) |
| Σχέδιο αντίθεσης (μίν) | 10000:1 |
| Σωστή διόρθωση | V: ±30° / H: ±15° Πινκούσιαν/Βάρελο/Σωνία |
| Σκοπός προβολής | |
| Ζουμ/Εστίαση | Εγχειρίδιο |
| Αναλογία ρίψης | 70"@2.1m; 1.4~2.26: 1 |
| Αριθμός F | F 1,65~2.25 |
| Εστιακό μήκος | f= 18,20~29,38 mm |
| Αναλογία μεγέθυνσης | 1.6x οπτική |
| Μέγεθος οθόνης | 1.194m~14.81m (40'~300") |
| Μετατόπιση φακού V | ±45% (χειροκίνητο) |
| Μετατόπιση φακού H | ±10% (χειροκίνητο) |
| Διασύνδεση | |
| VGA σε | *2 |
| Ακουστικό | *1 |
| YCbCr/συστατικό | *1 (μερίδιο με την VGA στο 1) |
| Βίντεο | *1 |
| Ακουστικό (L/R) - RCA | *2 |
| Σ-Βίντεο | *1 (διαμοιρασμός με VGA in1) |
| HDMI | *2 (Ένα είναι συμβατό με το MHL) |
| USB-A | *1 (αναθεωρητής μνήμης) / WiFi Dongle (προαιρετικό) |
| USB-B | *1 (Εμφάνιση) |
| RJ45 | *1 (Εμφάνιση) |
| ΒΓΑ εκτός | *1 (Συμμετοχή με VGA IN 2) |
| Ακουστικό εκτός | *1 |
| RS232 | *1 |
| RJ45 | *1 (έλεγχος) |
| Άλλα | |
| Ομιλητής | 1x10W |
| Τετάρτη | 100~240V@ 50/60Hz |
| Ελέγχος LAN-RoomView (κρεστρόν) | - Ναι, ναι. |
| Ελέγχος LAN-AMX Discovery | - Ναι, ναι. |
| Ελέγχος LAN-PJ σύνδεση | - Ναι, ναι. |
| Εισαγωγή σήματος υπολογιστή | VGA, SVGA, XGA, SXGA, WXGA, UXGA |
| Εισαγωγή σήματος βίντεο | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080p και 1080i |
| Μέγεθος και βάρος | |
| Μέγεθος του προβολέα (WxHxD mm) | 395x318x128 |
| Καθαρό βάρος (kg) | 4.45 |
| Τυπικό αξεσουάρ | |
| Τυποποιημένα εξαρτήματα | Διάταξη ηλεκτρικής ενέργειας, καλώδιο VGA, τηλεχειριστήριο, χειροκίνητο |