| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-L5600W |
| Moq: | 1pc |
| Fiyat: | 750usd/pc |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 10000pcs/Monthly |
| Model No. | MX-L5600W |
| Özellikler | |
| Projeksiyon Sistemi | 3LCD, 3 çipli teknoloji |
| Parlaklık (Lümen) | 5600 |
| Yerel Çözünürlük | WXGA (1280 x 800) |
| En Boy Oranı | 16:10 (Standart)/4:3 (Uyumlu) |
| Lamba Tipi | USHIO 280W |
| Lamba Ömrü (H) | 3000H (Normal) / 4000H (ECO) |
| Kontrast Oranı (Min) | 10000:1 |
| Keystone Düzeltme | D: ±30° / Y: ±15° Yastık/Fıçı/Köşe |
| Projeksiyon Lensi | |
| Yakınlaştırma/Odaklama | Manuel |
| Atış Oranı | 70"@2.1m; 1.4~2.26 : 1 |
| F-numarası | F 1.65~2.25 |
| Odak Uzunluğu | f= 18.20~29.38mm |
| Yakınlaştırma Oranı | 1.6x optik |
| Ekran Boyutu | 1.194m~14.81m (40''~300") |
| Lens Kaydırma D | ±45% (Manuel) |
| Lens Kaydırma Y | ±10% (Manuel) |
| Arayüzler | |
| VGA girişi | *2 |
| Ses girişi | *1 |
| YCbCr/Bileşen | *1 (VGA girişi 1 ile paylaşılır) |
| Video | *1 |
| Ses girişi (L/R)--RCA | *2 |
| S-Video | *1 (VGA girişi 1 ile paylaşılır) |
| HDMI | *2 (Biri MHL ile Uyumlu) |
| USB-A | *1 (Bellek görüntüleyici) / WiFi Dongle (isteğe bağlı) |
| USB-B | *1 (Ekran) |
| RJ45 | *1 (Ekran) |
| VGA çıkışı | *1 (VGA GİRİŞİ 2 ile paylaşılır) |
| Ses çıkışı | *1 |
| RS232 | *1 |
| RJ45 | *1 (Kontrol) |
| Diğerleri | |
| Hoparlör | 1x10W |
| Güç Kaynağı Voltajı | 100~240V@ 50/60Hz |
| LAN kontrolü-RoomView (crestron) | Evet |
| LAN kontrolü-AMX Discovery | Evet |
| LAN kontrolü-PJ Link | Evet |
| Bilgisayar Sinyali Girişi | VGA, SVGA, XGA, SXGA, WXGA, UXGA, WUXGA, Mac |
| Video Sinyali Girişi | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080p ve 1080i |
| Boyut ve Ağırlık | |
| Projektör Boyutu (GxYxD mm) | 395x318x128 |
| Net Ağırlık (KG) | 4.45 |
| Standart Aksesuar | |
| Standart Aksesuarlar | Güç kablosu, VGA kablosu, Uzaktan kumanda, Kullanım kılavuzu |