| Nazwa Marki: | SMX |
| Numer modelu: | MX-L5600W |
| MOQ: | 1pc |
| Cena: | 750usd/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 10000pcs/Monthly |
| Model nr. | MX-L5600W |
| Specyfikacje | |
| System projekcji | Technologia 3LCD, 3 chipów |
| Jasność (lumeny) | 5600 |
| Właściwe rozdzielczość | WXGA (1280 x 800) |
| Współczynnik widmowy | 16:10 (standardowy)/4:3 (kompatybilny) |
| Rodzaj światła | USHIO 280W |
| Czas trwania lampy (H) | 3000H (normalny) / 4000H (ECO) |
| Wskaźnik kontrastu (min) | 10000:1 |
| Korekta kluczowa | V: ±30° / H: ±15° Poduszka/Beczka/Równik |
| Soczewka projekcyjna | |
| Zoom/Focus | Podręcznik |
| Wskaźnik rzutów | 70"@2.1m; 1,4~2.26: 1 |
| Liczba F | F 1,65 ~ 2.25 |
| Długość ogniskowa | f= 18,20~29,38 mm |
| Wskaźnik powiększania | 1.6x optyki |
| Wielkość ekranu | 1.194m~14.81m (40'~300") |
| Zmiana obiektywu V | ±45% (ręcznie) |
| Zmiana obiektywu H | ± 10% (ruczne) |
| Interfejsy | |
| VGA w | *2 |
| Włączenie dźwięku | Jeden. |
| YCbCr/składnik | *1 (dzielenie się z VGA w 1) |
| Wideo | Jeden. |
| Audio w (L/R) - RCA | *2 |
| S-Video | *1 (dzielenie się z VGA w1) |
| HDMI | *2 (Jeden jest kompatybilny z MHL) |
| USB-A | *1 (przeglądarka pamięci) / Wi-Fi Dongle (opcjonalnie) |
| USB-B | *1 (wyświetlacz) |
| RJ45 | *1 (wyświetlacz) |
| Wyjście VGA | *1 (uczestnictwo z VGA IN 2) |
| Wyłącz audio | Jeden. |
| RS232 | Jeden. |
| RJ45 | *1 (kontrola) |
| Pozostałe | |
| Prezes | 1x10W |
| Napięcie zasilania | 100~240V@ 50/60Hz |
| System sterowania siecią LAN-RoomView (krestron) | - Tak, proszę. |
| Kontrola LAN-AMX Discovery | - Tak, proszę. |
| Połączenie LAN-PJ | - Tak, proszę. |
| Wprowadzenie sygnału komputerowego | VGA, SVGA, XGA, SXGA, WXGA, UXGA, WUXGA |
| Wprowadzenie sygnału wideo | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080p i 1080i |
| Wymiary i waga | |
| Rozmiar projektoru (WxHxD mm) | 395x318x128 |
| Waga netto (kg) | 4.45 |
| Standardowe akcesoria | |
| Standardowe akcesoria | Kabel zasilający, kabel VGA, pilota, manualny |