| Merknaam: | SMX |
| Modelnummer: | MX-L352X |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | 370usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 10000pcs/Monthly |
SMX betaalbare 3500 lumen 3LCD standaard projector met XGA voor onderwijs
Ervaar heldere, hoogwaardige beelden thuis of op kantoor met dit gebruiksvriendelijke XGA-model met 3LCD-technologie.,Deze XGA projector heeft verschillende functies om aan uw behoeften te voldoen. Vergeet omgevingslicht; het is ongelooflijk helder met 3LCD-technologie en 3300 lumen.
| Model# | MX-L352X |
| Helderheid | |
| Helderheid (Ansi Lumens) | 3500 |
| Lichtbron | Lamp: 225 W |
| Algemene specificaties | |
| Display paneel | 3x0,63" |
| Displaytechnologie | Liquid Crystal Display |
| Inheemse resolutie | XGA (1024x768) |
| Lampverbruik (W) | 25W Infinity (lamp) |
| Levensduur van de lamp (H) | Voor de toepassing van de voorschriften van punt 6.2.3 van bijlage I bij Verordening (EG) nr. 715/2009 wordt de volgende definitie gebruikt: |
| Projectielenzen | |
| Zoom/Focus | Handleiding |
| Werpverhouding | 70"@2.1m; 1.48~1.78:1 |
| F | F:2.1~2.25 |
| f | f=19.109~22.936 mm |
| Zoomverhouding | 1.2x optica |
| Schermgrootte | 0.888~10.937m (30"~300") |
| Contrastverhouding (min) | 150001 (w/IRIS) |
| Ruis (dB) @ 1m | ECO: 30 dB Normaal: 37 dB |
| Eenvormigheid (echte min) - JISX6911 | 80% |
| Afmetingsgraad | 43 (standaard) / 16:9 (compatibel) |
| Terminal I/O-poorten | |
| Invoer - VGA | *1 |
| Invoer - HDMI | *2 |
| Invoer - Video | *1 |
| Invoer - Audio in (mini jack, 3,5 mm) | *1 |
| Invoer - Audio in (L/R) - RCA | *1 |
| Invoer: USB-A 2.0 | *1 |
| Invoer - USB-B | *1 (weergave) |
| Invoer - RJ45 | *1 (weergave) |
| Output - VGA | *1 |
| Uitgang - Audio-uitgang (mini-jack, 3,5 mm) | *1 |
| Controle - RS232 | *1 |
| Controle - RJ45 | *1 (controle) |
| Besturing - USB-B | *1 |
| Audio | |
| Voorzitter | 1*10W |
| Andere functies | |
| Keystone-correctie | V: ±30° (automatisch + handmatig) H: ±15° (handmatig) Vermogen om te reageren Hoeksteen |
| OSD-talen | 26 talen: Engels, Duits, Frans, Italiaans, Spaans, Pools, Zweeds, Nederlands, Portugees, Japans, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Koreaans, Russisch, Arabisch, Turks, Fins, Noors,Deens, Indonesisch, Hongaars, Tsjechisch, Kazachs, Vietnamees, Thais, Farsi |
| Afmetingen en gewicht | |
| Maximale afmetingen (WxHxD mm) | 345*261*100 |
| Nettogewicht (kg) | - Drie.26 |
| Standaard accessoires | |
| Inbegrepen posten | Stroomkabel, VGA kabel, afstandsbediening |