| Nazwa Marki: | SMX |
| Numer modelu: | MX-L352X |
| MOQ: | 1pc |
| Cena: | 370usd/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 10000pcs/Monthly |
SMX Affordable 3500 Lumen 3LCD Standardowy projektor z XGA dla edukacji
Doświadcz jasnych, wysokiej jakości zdjęć w domu lub biurze z tym łatwym w obsłudze modelem XGA, wyposażonym w technologię 3LCD.,Ten projektor XGA ma różne funkcje, aby spełnić Twoje potrzeby. Zapomnij o świetle otoczenia; jest niesamowicie jasny z technologią 3LCD i 3300 lumenów.
| Model# | MX-L352X |
| Jasność | |
| Jasność (Ansi Lumens) | 3500 |
| Źródło światła | Światło: 225 W |
| Ogólne specyfikacje | |
| Panel wyświetlania | 3x0,63" |
| Technologia wyświetlania | Wyświetlacz z ciekłych kryształów |
| Właściwe rozdzielczość | XGA (1024x768) |
| Zużycie światła (W) | 25W Infinity (Lampa) |
| Czas trwania światła (H) | 10000H (normalny) / 20000H (ECO) |
| Soczewka projekcyjna | |
| Zoom/Focus | Podręcznik |
| Wskaźnik rzutów | 70"@2.1m; 1.48~1.78:1 |
| F | F:2.1~2.25 |
| f | f=19.109~22.936 mm |
| Wskaźnik powiększania | 1.2x optyka |
| Rozmiar ekranu | 0.888~10.937m (30"~300") |
| Wskaźnik kontrastu (min) | 150001 (w/IRIS) |
| Hałas (dB) @1m | ECO: 30 dB Normalne: 37 dB |
| Jednorodność (aktywna min.) - JISX6911 | 80% |
| Współczynnik widmowy | 43 (standardowy) / 16:9 (kompatybilny) |
| Porty I/O terminali | |
| Wpis - VGA | Jeden. |
| Wejście - HDMI | *2 |
| Wpis - wideo | Jeden. |
| Wejście - dźwięk wprowadzony (mini jack, 3,5 mm) | Jeden. |
| Wpis - dźwięk wprowadzony (L/R) - RCA | Jeden. |
| Wejście - USB-A 2.0 | Jeden. |
| Wejście - USB-B | *1 (wyświetlacz) |
| Wprowadzenie - RJ45 | *1 (wyświetlacz) |
| Wydajność - VGA | Jeden. |
| Wyjście - wyjście dźwiękowe (mini-jack, 3,5 mm) | Jeden. |
| Kontrola - RS232 | Jeden. |
| System sterowania - RJ45 | *1 (kontrola) |
| System sterowania - USB-B | Jeden. |
| Słuchanie | |
| Prezes | 1*10W |
| Inne funkcje | |
| Korekta kluczowa | V: ±30° (automatyczne + ręczne) H: ± 15° (ręcznie) Korekta poduszki/barelu "Równikowy kamieniec" |
| Języki OSD | 26 języków: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, polski, szwedzki, niderlandzki, portugalski, japoński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, koreański, rosyjski, arabski, turecki, fiński, norweski,Danii, indonezyjski, węgierski, czeski, kazachski, wietnamski, tajski, farsi |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary MAX (WxHxD mm) | 345*261*100 |
| Waga netto (kg) | - Trzy.26 |
| Standardowe akcesoria | |
| Zawierające pozycje | Kabel zasilający, kabel VGA, pilota |