| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-L352X |
| Moq: | 1pc |
| Fiyat: | 370usd/pc |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 10000pcs/Monthly |
Eğitim için XGA ile SMX Erişilebilir 3500 Lumen 3LCD Standart Atış Projekörü
3LCD teknolojisiyle kullanımı kolay bu XGA modeli ile evde veya ofiste parlak, yüksek kaliteli görüntüler deneyimleyin.,Bu XGA projektörü, ihtiyaçlarınıza göre çeşitli özelliklere sahiptir. Etraf ışığını unutun; 3LCD teknolojisi ve 3,300 lumen ile inanılmaz derecede parlak.
| Model# | MX-L352X |
| Parlaklık | |
| Parlaklık (Ansi Lumens) | 3500 |
| Işık kaynağı | Lamba: 225W |
| Genel Özellikler | |
| Ekran Paneli | 3x0.63" |
| Ekran Teknolojisi | Sıvı kristal ekran |
| Yerel çözünürlük | XGA (1024x768) |
| Lamba tüketimi (W) | 25W sonsuzluk (Lamp) |
| Lamba ömrü (H) | 10000H (Normal) / 20000H (ECO) |
| Projection lens | |
| Zoom/Fokus | Kılavuz |
| Atma oranı | 70"@2.1m; 1.48~1.78:1 |
| F | F:2.1~2.25 |
| f | f=19.109~22.936mm |
| Zoom oranı | 1.2x optik |
| Ekran boyutu | 0.888~10.937m (30"~300") |
| Kontrast oranı (Min) | 150001 (w/IRIS) |
| Gürültü (dB) @1m | ECO: 30 dB Normal: 37dB |
| Birbirliğe (Gerçek Min) - JISX6911 | % 80 |
| Görünüm oranı | 43 (Standard) / 16:9 (Uyumlu) |
| Terminal I/O limanları | |
| Giriş - VGA | *1 |
| Giriş - HDMI | *2 |
| Girdi - Video | *1 |
| Giriş - Ses girişi (mini jack, 3.5mm) | *1 |
| Giriş - Ses (L/R) - RCA | *1 |
| Giriş - USB-A 2.0 | *1 |
| Giriş - USB-B | *1 (Çizim) |
| Giriş - RJ45 | *1 (Çizim) |
| Çıktı - VGA | *1 |
| Çıkış - Ses çıkışı (mini-jack, 3.5mm) | *1 |
| Kontrol - RS232 | *1 |
| Kontrol - RJ45 | *1 (Kontrol) |
| Kontrol - USB-B | *1 |
| Ses | |
| Konuşmacı | 1*10W |
| Diğer fonksiyonlar | |
| Temel Düzeltme | V: ±30° (otomatik + manuel) H: ±15° (manual) Yastık/Fırçayı Düzeltme Köşe Ana Değeri |
| OSD Dilleri | 26 dil: İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Polonyaca, İsveççe, Hollandaca, Portekizce, Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Korece, Rusça, Arapça, Türkçe, Fince, Norveççe,Danimarkalı, Endonezya, Macar, Çek, Kazak, Vietnam, Tayland, Farsi |
| Boyutlar ve Ağırlık | |
| MAX Boyutları (WxHxD mm) | 345*261*100 |
| Net Ağırlık (Kg) | - Üç.26 |
| Standart Aksesuarlar | |
| İçeri giren maddeler | Güç kablosu, VGA kablosu, uzaktan kumanda |