| Ονομασία μάρκας: | SMX |
| Αριθμός μοντέλου: | MX-L352X |
| Μούβ: | 1pc |
| Τιμή: | 370usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα προμήθειας: | 10000pcs/Monthly |
SMX Οικονομικός Προβολέας 3500 Lumen 3LCD Standard Throw με XGA για την Εκπαίδευση
Ζήστε φωτεινές, υψηλής ποιότητας εικόνες στο σπίτι ή στο γραφείο με αυτό το εύχρηστο μοντέλο XGA, με τεχνολογία 3LCD. Από την παρακολούθηση blockbuster στη μεγάλη οθόνη έως τη φιλοξενία επαγγελματικών παρουσιάσεων, αυτός ο προβολέας XGA διαθέτει διάφορες λειτουργίες για να καλύψει τις ανάγκες σας. Ξεχάστε το περιβάλλον φως. Είναι απίστευτα φωτεινός με τεχνολογία 3LCD και 3.300 lumens.
| Μοντέλο# | MX-L352X |
| Φωτεινότητα | |
| Φωτεινότητα (Ansi Lumens) | 3500 |
| Πηγή φωτός | Λάμπα: 225W |
| Συνολικές Προδιαγραφές | |
| Πάνελ Οθόνης | 3x0.63" |
| Τεχνολογία Οθόνης | Οθόνη Υγρών Κρυστάλλων |
| Εγγενής Ανάλυση | XGA (1024x768) |
| Κατανάλωση Λάμπας (W) | 25W Infinity (Λάμπα) |
| Διάρκεια Ζωής Λάμπας (H) | 10000H (Κανονικό) / 20000H (ECO) |
| Φακός Προβολής | |
| Ζουμ/Εστίαση | Χειροκίνητο |
| Αναλογία Απόστασης Προβολής | 70"@2.1m; 1.48~1.78:1 |
| F | F:2.1~2.25 |
| f | f=19.109~22.936mm |
| Αναλογία Ζουμ | 1.2x οπτικά |
| Μέγεθος οθόνης | 0.888~10.937m (30"~300") |
| Αναλογία Αντίθεσης (Ελάχιστη) | 15000:1 (με IRIS) |
| Θόρυβος (dB) @1m | ECO: 30dB Κανονικό: 37dB |
| Ομοιομορφία (Πραγματική Ελάχιστη) - JISX6911 | 80% |
| Αναλογία Εικόνας | 4:3 (Standard)/16:9 (Συμβατό) |
| Θύρες Εισόδου/Εξόδου | |
| Είσοδος - VGA | *1 |
| Είσοδος - HDMI | *2 |
| Είσοδος - Video | *1 |
| Είσοδος - Audio in (mini jack, 3.5mm) | *1 |
| Είσοδος - Audio in (L/R) - RCA | *1 |
| Είσοδος - USB-A 2.0 | *1 |
| Είσοδος - USB-B | *1 (Οθόνη) |
| Είσοδος - RJ45 | *1 (Οθόνη) |
| Έξοδος - VGA | *1 |
| Έξοδος - Audio out (mini-jack, 3.5mm) | *1 |
| Έλεγχος - RS232 | *1 |
| Έλεγχος - RJ45 | *1 (Έλεγχος) |
| Έλεγχος - USB-B | *1 |
| Ήχος | |
| Ηχείο | 1*10W |
| Άλλες Λειτουργίες | |
| Διόρθωση Κλειδοκράτορα | V: ±30° (αυτόματο+χειροκίνητο) H: ±15° (χειροκίνητο) Διόρθωση Πιένα/Βαρελιού Γωνιακός Κλειδοκράτορας |
| Γλώσσες OSD | 26 γλώσσες: Αγγλικά, Γερμανικά, Γαλλικά, Ιταλικά, Ισπανικά, Πολωνικά, Σουηδικά, Ολλανδικά, Πορτογαλικά, Ιαπωνικά, Απλοποιημένα Κινέζικα, Παραδοσιακά Κινέζικα, Κορεάτικα, Ρωσικά, Αραβικά, Τουρκικά, Φινλανδικά, Νορβηγικά, Δανικά, Ινδονησιακά, Ουγγρικά, Τσεχικά, Καζάκ, Βιετναμέζικα, Ταϊλανδέζικα, Φαρσί |
| Διαστάσεις & Βάρος | |
| Μέγιστες Διαστάσεις (ΠxΥxΒ mm) | 345*261*100 |
| Καθαρό Βάρος (KG) | ~3.26 |
| Τυπικά Αξεσουάρ | |
| Περιλαμβανόμενα Αντικείμενα | Καλώδιο τροφοδοσίας, καλώδιο VGA, τηλεχειριστήριο |