| Merknaam: | SMX |
| Modelnummer: | MX-L351X |
| Moq: | 50 stc |
| Prijs: | 355usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 10000pcs/Monthly |
| Modelnummer | MX-L351X |
| Helderheid (ANSI-lumens) | 3500 |
| Lichtbron | Lamp: 225 W |
| Display paneel | 3x0,63" |
| Displaytechnologie | Liquid Crystal Display |
| Inheemse resolutie | XGA (1024x768) |
| Lampverbruik | 225W Infinity (lamp) |
| Levensduur van de lamp | Voor de toepassing van de voorschriften van punt 6.2.3 van bijlage I bij Verordening (EG) nr. 715/2009 wordt de volgende definitie gebruikt: |
| Zoom/Focus | Handleiding |
| Werpverhouding | 70"@2.1m; 1.48~1.78:1 |
| F Aantal | F:2.1~2.25 |
| Fokale lengte | f=19.109~22.936 mm |
| Zoomverhouding | 1.2x optica |
| Schermgrootte | 0.887~10.899m (30"~300") |
| Contrastverhouding | 150001 (met IRIS) |
| Geluidsniveau | ECO: 31 dB / normaal: 38 dB |
| Uniformiteit | 80% |
| Afmetingsgraad | 43 (standaard) / 16:9 (compatibel) |
| Invoerpoorten | VGA (x1), HDMI (x1), Video (x1) |
| Controlepoort | RS232 (x1) |
| Keystone-correctie | V: ±30° (handmatig) |
| OSD-talen | 26 talen, waaronder Engels, Duits, Frans, Spaans, Japans, Chinees en meer |
| Afmetingen (WxHxD) | 345 x 261 x 100 mm |
| Nettogewicht | ~ 3,06 kg |
| Standaard accessoires | Stroomkabel, VGA kabel, afstandsbediening |
Ervaar filmgeluid zonder de rommel van externe kabels.10W geïntegreerde luidsprekerOntworpen om een kamer vol audio te leveren die overeenkomt met de schaal van je grote beeldscherm.
Een perfect vierkant beeld bereiken in een paar seconden, ongeacht de plaatsing van uw projector.Verticale correctietechnologie zorgt ervoor dat je films en presentaties altijd professioneel en rechthoekig worden weergegeven, zelfs als je projector naar boven of naar beneden is gekanteld.