| Ονομασία μάρκας: | SMX |
| Αριθμός μοντέλου: | MX-L351X |
| Μούβ: | 50pc |
| Τιμή: | 355usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα προμήθειας: | 10000pcs/Monthly |
| Αριθμός μοντέλου | MX-L351X |
| Η φωτεινότητα (ANSI lumens) | 3500 |
| Πηγή φωτός | Φώτα: 225W |
| Πίνακα οθόνης | 3x0,63" |
| Τεχνολογία οθόνης | Δείκτης υγρών κρυστάλλων |
| Εθνική ανάλυση | XGA (1024x768) |
| Κατανάλωση λαμπτήρα | 225W Infinity (Λάμπα) |
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | 10000H (φυσιολογική) / 20000H (ECO) |
| Ζουμ/Εστίαση | Εγχειρίδιο |
| Αναλογία ρίψης | 70"@2.1m; 1.48~1.78:1 |
| F Αριθμός | Φ:2.1~2.25 |
| Εστιακό μήκος | f=19.109~22.936mm |
| Αναλογία μεγέθυνσης | 1.2x οπτική |
| Μέγεθος οθόνης | 0.887~10.899μ (30"~300") |
| Αντιδιαστολή | 15000Δελτίο ΕΕ L 347 της 10.10.2014, σ. |
| Επίπεδο θορύβου | ΕΟΚ: 31dB / κανονικό: 38dB |
| Ομοιομορφία | 80% |
| Αναλογία όψεων | 43 (Κανονισμός) / 16:9 (Συμβατό) |
| Πύλες εισόδου | VGA (x1), HDMI (x1), Βίντεο (x1) |
| Λιμάνι ελέγχου | RS232 (x1) |
| Σωστή διόρθωση | V: ±30° (χειροκίνητο) |
| Γλώσσες OSD | 26 γλώσσες, συμπεριλαμβανομένων των αγγλικών, γερμανικών, γαλλικών, ισπανικών, ιαπωνικών, κινεζικών και άλλων |
| Μέγεθος (WxHxD) | 345 x 261 x 100 mm |
| Καθαρό βάρος | ~3,06 kg |
| Τυποποιημένα εξαρτήματα | Σύρμα ηλεκτρικής ενέργειας, καλώδιο VGA, τηλεχειριστήριο |
Ο προβολέας μας διαθέτει υψηλής απόδοσηςΕνσωματωμένος ηχείο 10WΣχεδιασμένο για να παρέχει ήχο που γεμίζει το δωμάτιο που ταιριάζει με την κλίμακα των οπτικών σας μεγάλης οθόνης.
Επιτύχετε μια τέλεια τετραγωνική εικόνα σε δευτερόλεπτα, ανεξάρτητα από την τοποθέτηση του προβολέα σας.Βόρεια διόρθωσηΗ τεχνολογία διασφαλίζει ότι ακόμα και αν το προγραμματιστή σας είναι κλίση προς τα πάνω ή προς τα κάτω, οι ταινίες και οι παρουσιάσεις σας πάντα εμφανίζονται σε επαγγελματική, ορθογώνια μορφή.