| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-L351X |
| Moq: | 50 adet |
| Fiyat: | 355usd/pc |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 10000pcs/Monthly |
| Model Numarası | MX-L351X |
| Parlaklık (ANSI Lümen) | 3500 |
| Işık Kaynağı | Lamba: 225W |
| Ekran Paneli | 3x0.63" |
| Ekran Teknolojisi | Sıvı Kristal Ekran |
| Yerel Çözünürlük | XGA (1024x768) |
| Lamba Tüketimi | 225W Sonsuz (Lamba) |
| Lamba Ömrü | 10000H (Normal) / 20000H (ECO) |
| Yakınlaştırma/Odaklama | Manuel |
| Atış Oranı | 70"@2.1m; 1.48~1.78:1 |
| F Sayısı | F:2.1~2.25 |
| Odak Uzaklığı | f=19.109~22.936mm |
| Yakınlaştırma Oranı | 1.2x optik |
| Ekran Boyutu | 0.887~10.899m (30"~300") |
| Kontrast Oranı | 15000:1 (IRIS olmadan) |
| Gürültü Seviyesi | ECO: 31dB / Normal: 38dB |
| Tekdüzelik | 80% |
| En Boy Oranı | 4:3 (Standart) / 16:9 (Uyumlu) |
| Giriş Bağlantı Noktaları | VGA (x1), HDMI (x1), Video (x1) |
| Kontrol Bağlantı Noktası | RS232 (x1) |
| Keystone Düzeltme | D: ±30° (Manuel) |
| OSD Dilleri | İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Japonca, Çince ve daha fazlası dahil 26 dil |
| Boyutlar (GxYxD) | 345 x 261 x 100 mm |
| Net Ağırlık | ~3.06 kg |
| Standart Aksesuarlar | Güç kablosu, VGA kablosu, Uzaktan kumanda |
Harici kabloların karmaşası olmadan sinematik ses deneyimi yaşayın. Projektörümüz, büyük ekran görsellerinizin ölçeğine uygun, odayı dolduran ses sunmak üzere tasarlanmış yüksek performanslı 10W entegre hoparlöre sahiptir.Gelişmiş Dikey Keystone Düzeltme ile Esnek KurulumProjektörünüzün yerleşiminden bağımsız olarak saniyeler içinde mükemmel kare bir görüntü elde edin. Dikey Düzeltme teknolojimiz, projektörünüz yukarı veya aşağı eğilmiş olsa bile, filmlerinizin ve sunumlarınızın her zaman profesyonel, dikdörtgen bir formatta görünmesini sağlar.
Çift HDMI Arayüzünün gücüyle eğlencenizi ve üretkenliğinizi yükseltin. Artık kablolarla uğraşmak veya sürekli değiştirmek yok; projektörümüz dijital yaşamınızın merkezi hub'ı olacak şekilde tasarlanmıştır.RS232 Akıllı Entegrasyon: Projektörü mevcut kontrol sistemlerine (Crestron, Extron veya AMX gibi) zahmetsizce entegre edin. Gücü, giriş değiştirmeyi ve sesi merkezi bir PC veya denetleyici aracılığıyla uzaktan yönetin; çoklu projektör kurulumları için idealdir.