| Nazwa Marki: | SMX |
| Numer modelu: | MX-L351X |
| MOQ: | 50pc |
| Cena: | 355usd/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 10000pcs/Monthly |
| Numer modelu | MX-L351X |
| Jasność (lumeny ANSI) | 3500 |
| Źródło światła | Lampa: 225W |
| Panel wyświetlacza | 3x0,63" |
| Technologia wyświetlania | Wyświetlacz ciekłokrystaliczny |
| Natywna rozdzielczość | XGA (1024x768) |
| Zużycie lampy | 225W Infinity (lampa) |
| Żywotność lampy | 10000H (Normal) / 20000H (ECO) |
| Zoom/Fokus | Ręczny |
| Współczynnik odległości projekcji | 70"@2,1m; 1,48~1,78:1 |
| Liczba F | F:2,1~2,25 |
| Ogniskowa | f=19,109~22,936mm |
| Współczynnik zoomu | Optyka 1,2x |
| Rozmiar ekranu | 0,887~10,899m (30"~300") |
| Współczynnik kontrastu | 15000:1 (bez IRIS) |
| Poziom hałasu | ECO: 31dB / Normal: 38dB |
| Jednorodność | 80% |
| Proporcje obrazu | 4:3 (Standard) / 16:9 (Kompatybilny) |
| Porty wejściowe | VGA (x1), HDMI (x1), Video (x1) |
| Port sterowania | RS232 (x1) |
| Korekcja zniekształcenia trapezowego | Pionowa: ±30° (ręczna) |
| Języki OSD | 26 języków, w tym angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, japoński, chiński i inne |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 345 x 261 x 100 mm |
| Waga netto | ~3,06 kg |
| Standardowe akcesoria | Przewód zasilający, kabel VGA, pilot zdalnego sterowania |
Doświadcz kinowego dźwięku bez plątaniny zewnętrznych kabli. Nasz projektor posiada wysokowydajny10-watowy zintegrowany głośnik zaprojektowany do dostarczania dźwięku wypełniającego pomieszczenie, który dorównuje skali Twoich wielkoekranowych obrazów.
Uzyskaj idealnie kwadratowy obraz w kilka sekund, niezależnie od umiejscowienia projektora. NaszaKorekcja pionowa technologia zapewnia, że nawet jeśli projektor jest pochylony w górę lub w dół, Twoje filmy i prezentacje zawsze wyglądają profesjonalnie i prostokątnie.