| Merknaam: | SMX |
| Modelnummer: | MX-LS4600X |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | 513usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 10000pcs/Monthly |
| Helderheid | 4600 lumen |
| Resolutie | XGA (1024x768) |
| Contrastverhouding | 15000:1 |
| Focus | Handmatig |
| Projectieverhouding | 1.48~1.78:1 |
| Lamp Levensduur | 10000 uur |
| Beeldverhouding | 4:3 / 16:9 |
| Model | MX-LS4600X |
| Helderheid (ANSI Lumens) | 4600 |
| Lichtbron | Lamp: 225W |
| Display Technologie | 3LCD (Liquid Crystal Display) |
| Native Resolutie | XGA (1024x768) |
| Lampverbruik | 225W |
| Lamp Levensduur | 10000H (Normaal) / 20000H (ECO) |
| Zoom/Focus | Handmatig |
| Projectieverhouding | 1.48~1.78:1 |
| Schermgrootte | 30"~300" |
| Geluidsniveau | ECO: 30dB, Normaal: 37dB |
| Luidspreker | 1 x 10W |
| Keystone Correctie | Verticaal: ±30° (auto+handmatig), Horizontaal: ±15° (handmatig) |
| Afmetingen (BxHxD) | 345 x 261 x 100 mm |
| Nettogewicht | ~3.26 kg |
| Ingangen | VGA (x1), HDMI (x2), Video (x1), Audio in (3.5mm, x1), Audio in L/R RCA (x1), USB-A 2.0 (x1), USB-B (x1), RJ45 (x1) |
| Uitgangen | VGA (x1), Audio out (3.5mm, x1) |
| Besturing | RS232 (x1), RJ45 (x1), USB-B (x1) |