| Ονομασία μάρκας: | SMX |
| Αριθμός μοντέλου: | MX-LS4600X |
| Μούβ: | 1pc |
| Τιμή: | 513usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα προμήθειας: | 10000pcs/Monthly |
| Φωτεινότητα | 4600 λουμένια |
| Απόφαση | XGA (1024x768) |
| Αντιδιαστολή | 15000:1 |
| Επικεντρώσου | Εγχειρίδιο |
| Αναλογία ρίψης | 1.48-1.78:1 |
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | 10000 ώρες |
| Αναλογία όψεων | 43 / 16:9 |
| Σχήμα | MX-LS4600X |
| Η φωτεινότητα (ANSI lumens) | 4600 |
| Πηγή φωτός | Φώτα: 225W |
| Τεχνολογία οθόνης | 3LCD (επιφάνεια υγρών κρυστάλλων) |
| Εθνική ανάλυση | XGA (1024x768) |
| Κατανάλωση λαμπτήρα | 225W |
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | 10000H (φυσιολογική) / 20000H (ECO) |
| Ζουμ/Εστίαση | Εγχειρίδιο |
| Αναλογία ρίψης | 1.48-1.78:1 |
| Μέγεθος οθόνης | 30"~300" |
| Επίπεδο θορύβου | ΕΟΚ: 30dB, κανονικό: 37dB |
| Ομιλητής | 1 x 10W |
| Σωστή διόρθωση | Βόρεια: ±30° (αυτο + χειροκίνητο), Οριζόντια: ±15° (χειροκίνητο) |
| Μέγεθος (WxHxD) | 345 x 261 x 100 mm |
| Καθαρό βάρος | ~ 3,26 kg |
| Εισόδους | VGA (x1), HDMI (x2), Video (x1), Audio in (3.5mm, x1), Audio in L/R RCA (x1), USB-A 2.0 (x1), USB-B (x1), RJ45 (x1) |
| Αποδόσεις | VGA (x1), έξοδος ήχου (3.5mm, x1) |
| Έλεγχος | RS232 (x1), RJ45 (x1), USB-B (x1) |