| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-LS4600X |
| Moq: | 1pc |
| Fiyat: | 513usd/pc |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 10000pcs/Monthly |
| Parlaklık | 4600 lümen |
| Çözünürlük | XGA (1024x768) |
| Kontrast Oranı | 15000:1 |
| Odak | Manuel |
| Yansıtma Oranı | 1.48~1.78:1 |
| Lamba Ömrü | 10000 saat |
| En Boy Oranı | 4:3 / 16:9 |
| Model | MX-LS4600X |
| Parlaklık (ANSI Lümen) | 4600 |
| Işık Kaynağı | Lamba: 225W |
| Ekran Teknolojisi | 3LCD (Sıvı Kristal Ekran) |
| Yerel Çözünürlük | XGA (1024x768) |
| Lamba Tüketimi | 225W |
| Lamba Ömrü | 10000H (Normal) / 20000H (ECO) |
| Yakınlaştırma/Odak | Manuel |
| Yansıtma Oranı | 1.48~1.78:1 |
| Ekran Boyutu | 30"~300" |
| Gürültü Seviyesi | ECO: 30dB, Normal: 37dB |
| Hoparlör | 1 x 10W |
| Keystone Düzeltme | Dikey: ±30° (otomatik+manuel), Yatay: ±15° (manuel) |
| Boyutlar (GxYxD) | 345 x 261 x 100 mm |
| Net Ağırlık | ~3.26 kg |
| Girişler | VGA (x1), HDMI (x2), Video (x1), Ses girişi (3.5mm, x1), Ses girişi L/R RCA (x1), USB-A 2.0 (x1), USB-B (x1), RJ45 (x1) |
| Çıkışlar | VGA (x1), Ses çıkışı (3.5mm, x1) |
| Kontrol | RS232 (x1), RJ45 (x1), USB-B (x1) |