| Nazwa Marki: | SMX |
| Numer modelu: | MX-LS4600X |
| MOQ: | 1pc |
| Cena: | 513usd/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 10000pcs/Monthly |
| Jasność | 4600 lumenów |
| Rozdzielczość | XGA (1024x768) |
| Współczynnik kontrastu | 15000:1 |
| Ostrość | Ręczna |
| Współczynnik projekcji | 1.48~1.78:1 |
| Żywotność lampy | 10000 godzin |
| Format obrazu | 4:3 / 16:9 |
| Model | MX-LS4600X |
| Jasność (lumeny ANSI) | 4600 |
| Źródło światła | Lampa: 225W |
| Technologia wyświetlania | 3LCD (Liquid Crystal Display) |
| Rozdzielczość natywna | XGA (1024x768) |
| Pobór mocy lampy | 225W |
| Żywotność lampy | 10000H (Normal) / 20000H (ECO) |
| Zoom/Ostrość | Ręczna |
| Współczynnik projekcji | 1.48~1.78:1 |
| Rozmiar ekranu | 30"~300" |
| Poziom hałasu | ECO: 30dB, Normal: 37dB |
| Głośnik | 1 x 10W |
| Korekcja zniekształcenia trapezowego | Pionowa: ±30° (automatyczna+ręczna), Pozioma: ±15° (ręczna) |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 345 x 261 x 100 mm |
| Waga netto | ~3.26 kg |
| Wejścia | VGA (x1), HDMI (x2), Video (x1), Wejście audio (3.5mm, x1), Wejście audio L/R RCA (x1), USB-A 2.0 (x1), USB-B (x1), RJ45 (x1) |
| Wyjścia | VGA (x1), Wyjście audio (3.5mm, x1) |
| Sterowanie | RS232 (x1), RJ45 (x1), USB-B (x1) |