| Merknaam: | SMX |
| Modelnummer: | MX-LS4000U |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | 665usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 10000pcs/Monthly |
| Model nr. | MX-LS4000U |
| Helderheid | 4000 lumen |
| Lichtbron | Lamp: 225 W |
| Display paneel | 3x0,64" |
| Displaytechnologie | Liquid Crystal Display |
| Inheemse resolutie | WUXGA (1920x1200) |
| Lampverbruik | 225 W |
| Levensduur van de lamp | Voor de toepassing van de voorschriften van punt 6.2.3 van bijlage I bij Verordening (EG) nr. 715/2009 wordt de volgende definitie gebruikt: |
| Zoom/Focus | Handleiding |
| Werpverhouding | 1.26-2.09:1 |
| Zoomverhouding | 1.66x optisch |
| Schermgrootte | 30"-300" |
| Contrastverhouding | 15000:1 |
| Afmetingsgraad | 16:10 (standaard) / 4:3 (compatibel) |
| Voorzitter | 1x10W |
| Keystone-correctie | V: ±30° (automatisch + handmatig), H: ±15° (handmatig) |
| Afmetingen (WxHxD) | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nettogewicht | ~ 3,26 kg |
| Standaard accessoires | Stroomkabel, VGA kabel, afstandsbediening |