| نام تجاری: | SMX |
| شماره مدل: | MX-LS4000U |
| موق: | 1pc |
| قیمت: | 665usd/pc |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 10000pcs/Monthly |
| شماره مدل | MX-LS4000U |
| روشنایی | ۴۰۰۰ لومن |
| منبع نور | لامپ: 225W |
| صفحه نمایش | 3x0.64" |
| تکنولوژی نمایش | صفحه نمایش کریستال مایع |
| رزولوشن بومی | WUXGA (1920x1200) |
| مصرف لامپ | ۲۲۵ وات |
| طول عمر لامپ | 10000H (عادی) / 20000H (ECO) |
| زوم/فوکوس | راهنما |
| نسبت پرتاب | 1.26-209:1 |
| نسبت زوم | 1.66x نوری |
| اندازه صفحه نمایش | 30"-300" |
| نسبت کنتراست | 15000:1 |
| نسبت ابعاد | 16:10 (استاندارد) / 4:3 (مطابق) |
| سخنران | 1x10W |
| اصلاحات کلیدی | V: ±30° (خودکار + دستی) ، H: ±15° (دستی) |
| ابعاد (WxHxD) | ۳۴۵×۲۶۱×۹۹ میلی متر |
| وزن خالص | ~3.26 کیلوگرم |
| لوازم جانبی استاندارد | کابل برق، کابل VGA، کنترل از راه دور |