| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-LS4000U |
| Moq: | 1pc |
| Fiyat: | 665usd/pc |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 10000pcs/Monthly |
| Model numarası. | MX-LS4000U |
| Parlaklık | 4000 Lumen |
| Işık Kaynağı | Lamba: 225W |
| Ekran Paneli | 3x0.64" |
| Ekran Teknolojisi | Sıvı kristal ekran |
| Yerel çözünürlük | WUXGA (1920x1200) |
| Lamba tüketimi | 225W |
| Lamba ömrü | 10000H (Normal) / 20000H (ECO) |
| Zoom/Fokus | Kılavuz |
| Atma oranı | 1.26-2.09:1 |
| Zoom oranı | 1.66x optik |
| Ekran Boyutu | 30'dan 300'e kadar. |
| Kontrast oranı | 15000:1 |
| Görünüm oranı | 16:10 (Standard) / 4:3 (Uyumlu) |
| Konuşmacı | 1x10W |
| Temel Düzeltme | V: ±30° (otomatik + manuel), H: ±15° (manual) |
| Boyutlar (WxHxD) | 345x261x99 mm |
| Net Ağırlık | ~3,26 kg |
| Standart Aksesuarlar | Güç kablosu, VGA kablosu, uzaktan kumanda |