| Nazwa Marki: | SMX |
| Numer modelu: | MX-LS4000U |
| MOQ: | 1pc |
| Cena: | 665usd/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 10000pcs/Monthly |
| Model nr. | MX-LS4000U |
| Jasność | 4000 lumenów |
| Źródło światła | Światło: 225 W |
| Panel wyświetlania | 3x0,64" |
| Technologia wyświetlania | Wyświetlacz z ciekłych kryształów |
| Właściwe rozdzielczość | WUXGA (1920x1200) |
| Zużycie lampy | 225 W |
| Żywotność lampy | 10000H (normalny) / 20000H (ECO) |
| Zoom/Focus | Podręcznik |
| Wskaźnik rzutów | 1.26-2.09:1 |
| Wskaźnik powiększania | 1.66x optyczny |
| Wielkość ekranu | 30"-300" |
| Wskaźnik kontrastu | 15000:1 |
| Współczynnik widmowy | 16:10 (standardowy) / 4:3 (kompatybilny) |
| Prezes | 1x10W |
| Korekta kluczowa | V: ±30° (automatyczne + ręczne), H: ±15° (ręczne) |
| Wymiary (WxHxD) | 345x261x99 mm |
| Waga netto | ~ 3,26 kg |
| Standardowe akcesoria | Kabel zasilający, kabel VGA, pilota |