| Ονομασία μάρκας: | SMX |
| Αριθμός μοντέλου: | MX-LS4000U |
| Μούβ: | 1pc |
| Τιμή: | 665usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα προμήθειας: | 10000pcs/Monthly |
| Αριθμός μοντέλου. | MX-LS4000U |
| Φωτεινότητα | 4000 λουμέν |
| Πηγή φωτός | Φώτα: 225W |
| Πίνακα οθόνης | 3x0,64" |
| Τεχνολογία οθόνης | Δείκτης υγρών κρυστάλλων |
| Εθνική ανάλυση | WUXGA (1920x1200) |
| Κατανάλωση λαμπτήρα | 225W |
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | 10000H (φυσιολογική) / 20000H (ECO) |
| Ζουμ/Εστίαση | Εγχειρίδιο |
| Αναλογία ρίψης | 1.26-2.09:1 |
| Αναλογία μεγέθυνσης | 1.66x οπτική |
| Μέγεθος οθόνης | 30"-300" |
| Αντιδιαστολή | 15000:1 |
| Αναλογία όψεων | 16:10 (Standard) / 4:3 (συμβατό) |
| Ομιλητής | 1x10W |
| Σωστή διόρθωση | V: ±30° (αυτόματο + χειροκίνητο), H: ±15° (χειροκίνητο) |
| Μέγεθος (WxHxD) | 345x261x99 χιλιοστά |
| Καθαρό βάρος | ~ 3,26 kg |
| Τυποποιημένα εξαρτήματα | Σύρμα ηλεκτρικής ενέργειας, καλώδιο VGA, τηλεχειριστήριο |