| Merknaam: | SMX |
| Modelnummer: | MX-L375X |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | 385usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 10000pcs/Monthly |
| Modelnummer | MX-L375X |
| Display Technologie | 3LCD (3x0.63" panelen) |
| Native Resolutie | XGA (1024x768) |
| Helderheid | 3700 lumen |
| Contrastverhouding | 15000:1 (met IRIS) |
| Lampvermogen | 225W Infinity Lamp |
| Projectielens | Handmatige zoom/focus, F:1.6-1.76, f=19.158-23.018mm |
| Schermgrootte | 30" tot 300" (0.888-10.937m) |
| Keystone Correctie | Verticaal: ±30° (auto+handmatig), Horizontaal: ±15° (handmatig) |
| Audio | 10W ingebouwde luidspreker |
| Afmetingen | 345 x 261 x 100 mm |
| Gewicht | 3.26 kg |
| Ingangen | VGA (x1), HDMI 1.4 (x2), Video (x1), Audio in (3.5mm & RCA), USB-A 2.0, USB-B, RJ45 |
| Uitgangen | VGA (x1), Audio out (3.5mm) |
| Besturing | RS232, RJ45 (Besturing), USB-B |