| Ονομασία μάρκας: | SMX |
| Αριθμός μοντέλου: | MX-L375X |
| Μούβ: | 1pc |
| Τιμή: | 385usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα προμήθειας: | 10000pcs/Monthly |
| Αριθμός Μοντέλου | MX-L375X |
| Τεχνολογία Οθόνης | 3LCD (3x0.63" πάνελ) |
| Εγγενής Ανάλυση | XGA (1024x768) |
| Φωτεινότητα | 3700 lumens |
| Αντίθεση | 15000:1 (με IRIS) |
| Ισχύς Λάμπας | 225W Λάμπα Infinity |
| Φακός Προβολής | Χειροκίνητο ζουμ/εστίαση, F:1.6-1.76, f=19.158-23.018mm |
| Μέγεθος Οθόνης | 30" έως 300" (0.888-10.937m) |
| Διόρθωση Κεραυνικής Απόστασης | Κάθετη: ±30° (αυτόματη+χειροκίνητη), Οριζόντια: ±15° (χειροκίνητη) |
| Ήχος | Ενσωματωμένο ηχείο 10W |
| Διαστάσεις | 345 x 261 x 100 mm |
| Βάρος | 3.26 kg |
| Είσοδοι | VGA (x1), HDMI 1.4 (x2), Video (x1), Είσοδος ήχου (3.5mm & RCA), USB-A 2.0, USB-B, RJ45 |
| Έξοδοι | VGA (x1), Έξοδος ήχου (3.5mm) |
| Έλεγχος | RS232, RJ45 (Έλεγχος), USB-B |