| نام تجاری: | SMX |
| شماره مدل: | MX-L375X |
| موق: | 1pc |
| قیمت: | 385usd/pc |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 10000pcs/Monthly |
| شماره مدل | MX-L375X |
| تکنولوژی نمایش | 3LCD (3x0.63" پانل) |
| رزولوشن بومی | XGA (1024x768) |
| روشنایی | ۳۷۰۰ لومن |
| نسبت کنتراست | 15000:1 (با IRIS) |
| قدرت لامپ | لامپ بی نهایت 225 وات |
| لنز پروژکتور | ژوم/فوکوس دستی، F:1.6-176، f=19.158-23.018mm |
| اندازه صفحه نمایش | 30 تا 300 اینچ (0.888 تا 10.937 متر) |
| اصلاحات کلیدی | عمودی: ±30° (خودکار + دستی) ، افقی: ±15° (دستی) |
| صدا | 10 وات بلندگو داخلی |
| ابعاد | ۳۴۵ × ۲۶۱ × ۱۰۰ میلی متر |
| وزن | 3.26 کیلوگرم |
| ورودی | VGA (x1) ، HDMI 1.4 (x2) ، ویدیو (x1) ، صدا در (3.5mm و RCA) ، USB-A 2.0USB-B، RJ45 |
| خروجی | VGA (x1) ، خروجی صوتی (3.5mm) |
| کنترل | RS232، RJ45 (کنترول) ، USB-B |