| Nazwa Marki: | SMX |
| Numer modelu: | MX-L375X |
| MOQ: | 1pc |
| Cena: | 385usd/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 10000pcs/Monthly |
| Numer modelu | MX-L375X |
| Technologia wyświetlania | 3LCD (panele 3x0,63") |
| Natywna rozdzielczość | XGA (1024x768) |
| Jasność | 3700 lumenów |
| Współczynnik kontrastu | 15000:1 (z IRIS) |
| Moc lampy | Lampa Infinity 225W |
| Obiektyw projekcyjny | Ręczny zoom/focus, F:1,6-1,76, f=19,158-23,018mm |
| Rozmiar ekranu | 30" do 300" (0,888-10,937m) |
| Korekcja zniekształcenia trapezowego | Pionowa: ±30° (automatyczna+ręczna), Pozioma: ±15° (ręczna) |
| Dźwięk | Wbudowany głośnik 10W |
| Wymiary | 345 x 261 x 100 mm |
| Waga | 3,26 kg |
| Wejścia | VGA (x1), HDMI 1.4 (x2), Video (x1), Wejście audio (3,5mm i RCA), USB-A 2.0, USB-B, RJ45 |
| Wyjścia | VGA (x1), Wyjście audio (3,5mm) |
| Sterowanie | RS232, RJ45 (Sterowanie), USB-B |