| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-L375X |
| Moq: | 1pc |
| Fiyat: | 385usd/pc |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 10000pcs/Monthly |
| Model Numarası | MX-L375X |
| Ekran Teknolojisi | 3LCD (3x0.63" panel) |
| Yerel Çözünürlük | XGA (1024x768) |
| Parlaklık | 3700 lümen |
| Kontrast Oranı | 15000:1 (IRIS ile) |
| Lamba Gücü | 225W Infinity Lamba |
| Projeksiyon Lensi | Manuel zoom/odak, F:1.6-1.76, f=19.158-23.018mm |
| Ekran Boyutu | 30" ila 300" (0.888-10.937m) |
| Keystone Düzeltme | Dikey: ±30° (otomatik+manuel), Yatay: ±15° (manuel) |
| Ses | 10W dahili hoparlör |
| Boyutlar | 345 x 261 x 100 mm |
| Ağırlık | 3.26 kg |
| Girişler | VGA (x1), HDMI 1.4 (x2), Video (x1), Ses girişi (3.5mm & RCA), USB-A 2.0, USB-B, RJ45 |
| Çıkışlar | VGA (x1), Ses çıkışı (3.5mm) |
| Kontrol | RS232, RJ45 (Kontrol), USB-B |