| Merknaam: | SMX |
| Modelnummer: | MX-LS4300W |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | 568usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 10000pcs/Monthly |
| Model nr. | MX-LS4300W |
| Helderheid | 4300 lumen |
| Lichtbron | Lamp: 225 W |
| Display paneel | 3x0,64" |
| Displaytechnologie | Liquid Crystal Display |
| Inheemse resolutie | WXGA (1280 x 800) |
| Lampverbruik | 225 W |
| Levensduur van de lamp | Voor de toepassing van de voorschriften van punt 6.2.3 van bijlage I bij Verordening (EG) nr. 715/2009 wordt de volgende definitie gebruikt: |
| Zoom/Focus | Handleiding |
| Werpverhouding | 70"@1.904m; 1.26~2.09:1 |
| Zoomverhouding | 1.66x optica |
| Schermgrootte | 0.812~113.869m (30"~300") |
| Contrastverhouding | 15000:1 |
| Afmetingsgraad | 16:10 (standaard) / 4:3 (compatibel) |
| Voorzitter | 1x10W |
| Keystone-correctie | V: ±30° (automatisch + handmatig) H: ±15° (handmatig) Vermogen om te reageren Hoeksteen |
| Afmetingen | 345 x 261 x 99 mm (W x H x D) |
| Nettogewicht | ~ 3,26 kg |
| Standaard accessoires | Stroomkabel, VGA kabel, afstandsbediening |
| Invoer | VGA (x1), HDMI (x2), Video (x1), Audio in mini jack 3,5 mm (x1), Audio in L/R RCA (x1), USB-A 2.0 (x1), USB-B Display (x1), RJ45 Display (x1) |
| Output | VGA (x1), Audio-out mini-jack 3,5 mm (x1) |
| Controle | RS232 (x1), RJ45 Control (x1), USB-B voor upgrade (x1) |