| Ονομασία μάρκας: | SMX |
| Αριθμός μοντέλου: | MX-LS4300W |
| Μούβ: | 1pc |
| Τιμή: | 568usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα προμήθειας: | 10000pcs/Monthly |
| Αριθμός μοντέλου. | MX-LS4300W |
| Φωτεινότητα | 4300 λουμέν |
| Πηγή φωτός | Φώτα: 225W |
| Πίνακα οθόνης | 3x0,64" |
| Τεχνολογία οθόνης | Δείκτης υγρών κρυστάλλων |
| Εθνική ανάλυση | WXGA (1280 x 800) |
| Κατανάλωση λαμπτήρα | 225W |
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | 10000H (φυσιολογική) / 20000H (ECO) |
| Ζουμ/Εστίαση | Εγχειρίδιο |
| Αναλογία ρίψης | 70"@1.904m; 1.26~2.09:1 |
| Αναλογία μεγέθυνσης | 1.66x οπτική |
| Μέγεθος οθόνης | 0.812~113.869m (30"~300") |
| Αντιδιαστολή | 15000:1 |
| Αναλογία όψεων | 16:10 (Standard) / 4:3 (συμβατό) |
| Ομιλητής | 1x10W |
| Σωστή διόρθωση | V: ±30° (αυτόματο + χειροκίνητο) H: ±15° (χειροκίνητο) Διορθωτική διόρθωση για το μαξιλάρι/το βαρέλι Στρογγυλό Βασικό Λίθο |
| Μέγεθος | 345 x 261 x 99 mm (W x H x D) |
| Καθαρό βάρος | ~ 3,26 kg |
| Τυποποιημένα εξαρτήματα | Σύρμα ηλεκτρικής ενέργειας, καλώδιο VGA, τηλεχειριστήριο |
| Εισαγωγή | VGA (x1), HDMI (x2), Video (x1), Audio σε mini jack 3.5mm (x1), Audio σε L/R RCA (x1), USB-A 2.0 (x1), USB-B Display (x1), RJ45 Display (x1) |
| Αποδόσεις | VGA (x1), Ακουστική έξοδος μίνι jack 3.5mm (x1) |
| Έλεγχος | RS232 (x1), RJ45 Control (x1), USB-B για αναβάθμιση (x1) |