| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-LS4300W |
| Moq: | 1pc |
| Fiyat: | 568usd/pc |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 10000pcs/Monthly |
| Model No. | MX-LS4300W |
| Parlaklık | 4300 Lümen |
| Işık Kaynağı | Lamba: 225W |
| Ekran Paneli | 3x0.64" |
| Ekran Teknolojisi | Sıvı Kristal Ekran |
| Yerel Çözünürlük | WXGA (1280 x 800) |
| Lamba Tüketimi | 225W |
| Lamba Ömrü | 10000H (Normal) / 20000H (ECO) |
| Yakınlaştırma/Odak | Manuel |
| Atım Oranı | 70"@1.904m; 1.26~2.09:1 |
| Yakınlaştırma Oranı | 1.66x optik |
| Ekran Boyutu | 0.812~113.869m (30"~300") |
| Kontrast Oranı | 15000:1 |
| En Boy Oranı | 16:10 (Standart) / 4:3 (Uyumlu) |
| Hoparlör | 1x10W |
| Keystone Düzeltme | D: ±30° (otomatik+manuel) Y: ±15° (manuel) Yastık/Fıçı Düzeltme Köşe Keystone |
| Boyutlar | 345 x 261 x 99 mm (G x Y x D) |
| Net Ağırlık | ~3.26 kg |
| Standart Aksesuarlar | Güç kablosu, VGA kablosu, Uzaktan kumanda |
| Giriş | VGA (x1), HDMI (x2), Video (x1), Ses girişi mini jak 3.5mm (x1), Ses girişi L/R RCA (x1), USB-A 2.0 (x1), USB-B Ekran (x1), RJ45 Ekran (x1) |
| Çıkış | VGA (x1), Ses çıkışı mini jak 3.5mm (x1) |
| Kontrol | RS232 (x1), RJ45 Kontrol (x1), Yükseltme için USB-B (x1) |